Von Dorpat kontserttuur "Hei, adjöö!"

kontsert on tasuta
Kas olete kunagi kogenud sümbioosi eestikeelsest lüürikast ja valge mehe soulist? Mis juhtub, kui teravmeelseid tekstifraase kombineerida rafineeritud kitarrikadentside ja pehmete klaveriakordidega? Sünnib siinse muusikamaastiku üks omanäolisemaid kooslusi - Von Dorpat.
Ansambel Von Dorpat on tegutsenud 2010. aasta septembrist ja koosnes algselt vaid ühel kursusel õppivatest tudengitest. Liikmete tugevad isiklikud sidemed on olulised ka siin ja praegu. Repertuaari aluseks on Johannes Vedru ja Henri Lohki autorilooming, mida ühiselt töödeldud ja täiustatud on. Loomingulises tervikus on muusikal ja sõnadel kanda võrdselt tähtis roll. Iseloomult võiks see tervik olla aus, südamlik ja harmooniline, kohati ka jõuline. Tekstid on pigem isiklikud, kuid mitmel juhul kannavad endas ka teatud elutarkust või tähelepanekuid meid ümbritseva suhtes.
Meie ansambel on vaikselt, aga kindlalt ja järjepidevalt arenenud ning Eestis ka üha rohkem tuntust saavutanud. Singel "Siin ja praegu", mis tuli välja novembris 2015, on seejärel järjepidevalt kõlanud mitmes Eesti raadiojaamas (Raadio2, Vikerraadio, Raadio Elmar). 2015. aasta sügisel osalesime vabariiklikul konkursil "Noortebänd 2015", kus jõudsime finaali. "Noortebänd 2015" kaudu teenisime mitu väärt auhinda, kaasa arvatud kutse festivalile Jazzkaar 2016.

Armsad Von Dorpati sõbrad üle Eestimaa!
Meil on hea meel teatada, et Von Dorpat läheb tuurile!
14.-21. aprillini sõidame mööda kaunist kodumaad ringi ja külastame nelja eripärast Eesti linna: Pärnut, Viljandit, Narvat ja Tallinna.
Kui siiani on mitte-tartlastelt meie kontsertidele tulek nõudnud suuri pingutusi, siis nüüd tuleme meie ise teile Tartust külla!
Ansambli esimene kontserttuur kannab nime „Hei, adjöö!“.

Niisiis - Henri teeb korda parema esitule, Erki remondib oma päevinäinud käigukasti, Kaarel võtab üks kord ometigi bardatšokist välja vahtralehed ja Johi… Johi ostab endale ka lõpuks auto. Sõit võib alata!

Esimene peatus - Pärnu!

Mängukava