Liisi Koiksoni "Coffee For One" plaadiesitlus

„Coffee For One“ plaadiesitlus 

Liisi Koiksoni mahedat häält ja sügavat tunnetust on nautinud muusikasõbrad nii filmis, muusikalilaval kui ka kontserdisaalides. Pärimusmuusika, Veljo Tormis, Valter Ojakäär, Raimond Valgre, eesti muusikute spetsiaalselt talle kirjutatud laulud, Billie Holiday repertuaar ja Gershwini Porgy ja Bess – kõik see mahub lauljatari mitmepalgelisse muusikamaailma.

 

Liisi Koiksonilt on ilmunud kolm albumit ­– “Väikeste asjade võlu”, “Väike järv”, “Ettepoole”. Kevadel on oodata lauljatari uut kauamängivat „Coffee For One“, mille muusikat ta esitleb Jazzkaare kontsertidel. Uus album sai inspiratsiooni mõned aastad tagasi Londonis õppides, mil ta sai tunda suurlinna elu häid ja halbu külgi. Muusika on mõjutatud erinevatest stiilidest, mis Londonis kõrva jäid, aga ka sellest meeleolust ja üksindusest, mida suurlinna melus tihti tunda saab. Albumil on kaasatud noor produtsent Raul Ojamaa, kes on viimasel ajal silma jäänud nii mõnegi eduka albumi kaasloojana.

Lisaks oma ansamblile võib Liisi Koiksonit kuulda ka etnojazz ansamblis „Elletuse“ ja mitmetes jazzikoosseisudes. Mida iganes laulja ette võtab, kõike teeb ta suure armastuse ja pühendumusega. Liisi Koiksoni esituskunst ei jäta kuulajat kunagi ükskõikseks.

 

Koosseis:

Liisi Koikson – vokaal

Marek Talts – kitarr

Raun Juurikas – klahvid

Martti Laas – bass

Tiit Kevad – trummid


Mängukava