ALICE IMEDEMAAL

muusikaline koguperelavastus

etendus koos vaheajaga kestab 2 tundi 10 minutit 
autor Lewis Carroll
dramatiseerija Triinu Ojalo
muusika ja laulusõnade autor Feliks Kütt
lavastaja Laura Mets
kunstnik Illimar Vihmar
videokunstnik Terina Tikka
valguskunstnik Mari-Riin Villemsoo (Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia)
koreograaf Rauno Zubko

mängivad Fatme Helge Leevald, Ago Anderson, Saara NüganenOtt RaidmetsKadri Rämmeld, Meelis RämmeldTambet Seling, Karin TammaruKarl Edgar Tammi, Carita Vaikjärv ja Pärnu noored tantsijad (Ruta Agafonov, Liset Antsmaa, Ülle Järvoja, Dianne-Jessica Koitla, Merit Laur, Marian Lepik, Merily Lüll, Alex Sander Link, Mark Monak, Markus Monak, Holger Orav, Tõnis Tomson) ja Jaan Rekkor (hääl)

Sa ju tead Alice`it? Seda hea fantaasiaga tüdrukut, kellele täiskasvanud alatihti ütlevad, et ta on juba piisavalt suur, et mingit asja teha ja teinekord jälle, et ta on veel liiga väike, et mingit teist asja teha. Nii ei tea Alice vahel ise ka, kas ta on nüüd piisavalt suur või parajalt väike või et kas ta parasjagu kasvab või kahaneb või et millises suuruses ta siis olema peab. Kõik see on üpris segadusseajav ja natuke imelik.

Ühel päeval, kui Alice parasjagu nende imelike asjade üle järele mõtleb, näeb ta Valget Küülikut, kes hirmsasti kuhugi kiirustab. Alice järgneb küülikule, aga kukub auku. Seal kuskil all või kaugel kohtab Alice paljusid naljakaid ja erilisi tegelasi. Näiteks Kübarseppa, Märtsijänest, Irvikkassi, Kuningaemandat, Unihiirt …
Kõigil neil on Alice'iga jagada mõni veider lugu või esitada mõni kummaline küsimus ning selgub, et imelik võib vahel olla päris imeline.

Esietendus 9. detsembril 2016 Suures saalis.

(fotod Gabriela Liivamägi)

Meedias

21.12.2016 Kui küllalt kaua kõndida, jõuab kuskile välja (Ille Rohtlaan, Pärnu Postimees)
12.12.2016 Endlas esietendus "Alice Imedemaal" (Ester Vilgats, ERR)
09.12.2016 Alice'i fantaasiamaailm innustab seiklema (Karin Klaus, Pärnu Postimees)

Mängukava