Teatrisõbrakaardi omanikele!

Seekord pakume teile kahte piletit ühe hinnaga lavastusele "Imetegija" 8. märtsil.

Soodushinnaga piletid ainult Endla kassast!

Lavastuse peategelane Helen Keller sündis terve lapsena Ameerika Ühendriikides 1880. aastal, ent kaotas üheksateistkümne kuuselt raske haiguse tagajärjel nii kuulmise kui nägemise. Ometi suutis ta sellest troostitust ja lootusetust olukorrast välja tulla, hakata uuesti maailma tajuma ja tunnetama. Helen õppis kirjutama ja lugema punktkirjas, kasutama sõrmendeid ning mõningal määral isegi rääkima. Ta kirjutas mitu raamatut ning käis üle maailma loenguid pidamas, sai omasuguste olukorra eestkõnelejaks. Imetegijaks, kelle kaudu see kõik võimalikuks sai, oli noor õpetaja Annie Sullivan. See lavastus räägibki loo Heleni lapsepõlvest, olulisest perioodist, mil ta hakkab õpetaja Annie kaasabil uuesti ümbritsevat mõistma ja mõtestama.

Autor William Gibson, tõlkija Valdek Kruuspere, lavastaja Kalju Komissarov (külalisena), kunstnik Silver Vahtre, kostüümikunstnik Krista Tool (külalisena), valguskunstnik Margus Vaigur, muusikaline kujundaja Peeter Konovalov (külalisena).
Osades Liis Laigna, Triin Lepik, Piret Laurimaa, Jaan Rekkor, Sten Karpov, Karin Tammaru, Kaili Viidas, Ahti Puudersell, Tambet Seling.