21.05

Lõpetasime hooaja piknikuga!

Laupäeval, 19. mail kell 12.00-14.00 toimus hooaja lõpuüritus: piknik Endla Teatriga! Teatri ees ootasid kõiki huvilisi lauad-pingid, kuhu sai tulla kas oma piknikukorviga või -korvita ja osta head süüa-juua kohapealt. 

Üritusel laulis ORELIPOISS ning meeleolu hoidsid üleval päevajuhid Sander Rebane ja Lauri Mäesepp, kes viisid läbi viktoriini, toredate auhindadega õnneloose ning muud põnevat. Teatrikassa üllatas "Vedelvorsti" piletihindadega.

Erimenüüga tuli välja Teatrikohvik, värskeid talutooteid müüs Pärnumaa Toiduvõrgustik OTT (Otse Tootjalt Tarbijale) ning pakuti ka teatritöötajate enda valmistatud toite ja käsitööd.

Üritusel olid Maarja-Magdaleena Gildi töötoad, raamatu- ja taimevahetus, kostüümilaenutus, lauamängud, tegevused lastelefotonurk ning toimusid ka teatriekskursioonid koos teatrijuhi Roland Leesmenti ja dramaturgi Anne-Ly Sovaga. Teatrikohvikus mängis vinüülplaate Ingomar Vihmar. Üritus oli tasuta.

Järgmise aastani!

Foto üritusest. Foto autor Danel Rinaldo.


Galerii:

Endla Teatri Facebook


Meedias:

Galerii: Endla lõpetas hooaja piknikuga (Pärnu Postimees)

Aktuaalne kaamera 19.05.2018 21:00 (Ester Vilgats, 10:34-12:22)

17.05

Edgar Valteri näitusest inspireeritud performance

Esmaspäeval, 21. mail kell 18.00 toimub Endla Sammassaalis Edgar Valteri näitusest "Performance" inspireeritud performance, milles osalevad rahvusvahelised kunstnikud Steve Vanoni (USA), Nina Yhared (Mehhiko), Panu Ollikainen (Soome), Maija Kivi (Soome), Pösiloe (Soome), Sandra Tereza Ruul (Eesti) ja Jussi Suomalainen (Soome). Sissepääs on tasuta.

Edgar Valteri maalinäituse „Performance“ siiani kõige suurem väljapanek avati Endla Teatrigaleriis 9. mail ning see jääb avatuks 16. juunini. Edgar Valter hindas 74 maalist koosnevat „Performance“ sarja, mille teosed on loodud ajaperioodil 1989-1994, kõrgelt ja tundis, et oli jõudnud soovitud tulemuseni. Neis maalides on kõike liiga palju – olles justkui kaugete fantaasiate, mütoloogia, folkloori ja unenäomaailma segu, mis on vürtsitatud edgarvalterliku iroonia ja huumoriga. „Tõuke nende piltide maalimiseks andsid omal ajal nähtud performance’id,“ selgitas Edgar Valter.

Foto Edgar Valteri maalist „Eedeni aia eelpost“.

11.05

12. mai "Operatsioon Kintsutükk" jääb ära

Näitleja haigestumise tõttu jääb "Operatsioon Kintsutüki" homne, 12. mai etendus ära. Palume ebamugavuste pärast vabandust! Piletid ostetakse Endla Teatri kassas ühe nädala jooksul tagasi.

Endla kassa: 442 0666 / ain@endla.ee

02.05

Piknik Endla Teatriga! Tule ka!

Laupäeval, 19. mail kell 12.00-14.00 toimub piknik Endla Teatriga! Teatri ees ootavad lauad ja pingid. Tule kas oma piknikukorviga või -korvita ja osta head süüa-juua kohapealt. Igal juhul ootame sind teatri hooaja lõppu tähistama!

Laulab ORELIPOISS ning meeleolu hoiavad üleval päevajuhid Sander Rebane ja Lauri Mäesepp, kes viivad läbi viktoriini, toredate auhindadega õnneloose ning muud põnevat. Teatrikassa üllatab "Vedelvorsti" piletihindadega.

Erimenüüga tuleb välja Teatrikohvik, värskeid talutooteid müüb Pärnumaa Toiduvõrgustik OTT (Otse Tootjalt Tarbijale), grillib Ahti Puudersell ning pakutakse ka teatritöötajate enda valmistatud toite ja käsitööd.

Üritusel on tegevusi lastele, raamatu- ja taimevahetus (võta oma raamat või taim kaasa ja saa midagi uut-põnevat vastu), kostüümilaenutus, lauamängud ning fotonurk.

Teatriekskursioonid teatrijuhi Roland Leesmentiga toimuvad kell 12.00 ja 13.00 ning dramaturgi Anne-Ly Sovaga kell 12.30 ja 13.30. Igasse gruppi mahub 15 inimest. Ekskursioonidele saab registreeruda e-mailil mariliis@endla.ee

PS! Halva ilma korral toimub piknik teatri fuajees.

Üritus on tasuta!

Vanemad artiklid
Peida vanemad artiklid