24.07

Endla suvehooaeg jätkub teatrimajas lavastustega püsirepertuaarist

Kahel suvehooajal teatrikülalistele lõbusat vaatemängu pakkunud lavastus "Seljatas 100 meest" oli viimast korda vaatajate ees pühapäeval, 21. juulil. Pärast kahepäevast pausi jätkub Endla teatrisuvi majas lavastustega püsirepertuaarist.

Vaatajate ette tuuakse neliteist lavastust Endla püsirepertuaarist. Draamade, muusikalide ning komöödiate hulgas on mängukavas ka lastelavastus „Sinilind“, mida saab näha pühapäeval, 4. augustil. 

Sellel suvel mängitakse viimast korda teatri Küünis draamaetendust „Pühamatest pühamad“ (esietendus 6. oktoobril 2012), suures saalis tõsielulistel sündmustel põhinevat lugu „Imetegija“ (esietendus 10. septembril 2011) ning komöödiat „Palju õnne argipäevaks!“ (esietendus 9. juuli 2011). 

Endla tänavune suvehooaeg saab väärika lõpu 11. augustil, kui Küünis tuleb 100. korda lavale armastuslugu „Esimesed suudlused“. Lavastus toob vaatajate ette vaimuka, hella ja südantsoojendava armastusloo, mis saab alguse ühistest mängudest lapseeas, kulgeb läbi teismeliste maailmavalu, kooliaja, abielu, laste kasvatamise ning kestab kustumatult üle kuuekümne aasta. Vaatajate ees laotuvad lahti elu väikesed, isiklikud ja käestlibisevad hetked. Osades on Piret Laurimaa ning Sepo Seeman, lavastanud Madis Kalmet.


Maria Murakas

SA Endla Teater

avalike suhete ja turundusjuht

maria@endla.ee

4420 657; 5219572