12.03

Publikulemmikute valimine!

5. aprillini saab valmida taas publikulemmikuid!

Traditsiooniliselt selgitame märtsis, rahvusvahelisel teatrikuul välja viimase aasta jooksul publikule enim meeldinud näitlejad ja lavastuse. Valikus on lavastused, mis on esietendunud vahemikus märts 2013 kuni märts 2014.  

Teist aastat saate hääletada ka interneti teel, aga ankeedid on saadaval ka mitmel pool teatrimajas, samuti ilmub ankeet kahel korral Pärnu Postimehes.  Täidetud ankeete ootame 5. aprillini (k.a). Paberil ankeedid saab tuua Endla  teatri kassasse või jätta ankeetide jaoks mõeldud klaaskuulide sisse teatrimajas.
  
Publikulemmikud tehakse teatavaks 12. aprillil Endla teatri Suures saalis "Varese" etendusel. Pärnu linnavalitsuse poolt välja pandud preemiad publiku lemmikule naisnäitlejale, lemmikule meesnäitlejale ja lemmikule lavastusele annab üle Pärnu linnapea Toomas Kivimägi. 
Kõigi  ankeedi täitnute vahel loosib Endla teater  välja peaauhinna, milleks on kutse kõigile järgmise hooaja esietendustele ja 10 kutset (kahele) vabalt valitud Endla teatri etendusele. Võitjad teeme teatavaks aprilli alguses!  

Ankeet SIIN