23.04

Endla teatri külalisetenduste piletisadu

Endla teater jõuab aprilli lõpus ja maikuus külalisetendusega Tallinna. Rõõmustame sel puhul tallinlasi eripakkumisega laupäeval, 26.aprillil.  Kõik, kes ostavad 26.aprillil Piletimaailmast pileteid „Topeltelu“, „Hüvastijätt juunis“ ja „Esimesed suudlused“ Tallinna etendustele saavad osa kevadisest piletisajust. Piletid ainult sel laupäeval ostes 10.-! Eripakkumine ei kehti varem broneeritud piletitele.

Tallinlasteni tuuakse komöödia „Topeltelu“ 30.aprillil ning 12.mail. Lavastus pälvis Endla teatri publikulemmiku tiitli 2014. aastal. Enn Keerdi lavastuses teevad kaasa Sepo Seeman, Jaan Rekkor, Liina Tennosaar, Karin Tammaru jt.

Osta piletid siit.

Loe lähemalt lavastuse kohta siit

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikooli 26. lennu diplomilavastust „Hüvastijätt juunis“ näeb 5.mail Vene teatris. Kokku mängitakse Andres Noormetsa „Hüvastijätt juunis“ veel leotud korrad ning Tallinnasse jõuab lavastus viimast korda.

Osta piletid siit.

Loe lähemalt lavastuse kohta siit

„Esimesed suudlused“ on olnud Endla teatri mängukavas alates 2009. aastast. Tallinnas, 19.mail, on see üks kolmest viimasest etendusest. Lisaks Tallinnale on „Esimesed suudlused“ võimalik näha veel korra Jõgevas ja Pärnus. Mängivad Endla armastatud näitlejad Piret Laurimaa ja Sepo Seeman.

Osta piletid siit.

Loe lähemalt lavastuse kohta siit

Lisaks on kõikidel väikestel teatrihuvilistel võimalus kaasa elada pööninguelanike seiklustele lavastuses „Hiired pööningul“ 30.aprillil ja 12.mail.

Osta piletid siit.

Loe lähemalt lavastuse kohta siit


Lisainfo:

Endla teatri kassa tel 442 0666