16.09

Teatrikohvikus on eksponeeritud Rait Rosina looming

Endla teatrikohvikus on septembrikuu lõpuni vaatamiseks Rait Rosina tööde näitus “Naised ja pisarad”. Kohtumine kunstnikuga toimub näituse lõpupäeval, 27. septembril kell 15.00-16.00.

“Kui naised nende psüühilise olemasolu tõttu mulle on ehk kõigiti olulised, siis pisarad on need olulised asjad, mis igal ajal ja ikka elu sisustavad, nii selle abstraktsel kui ka konkreetsel kujul. Ma tunnen seda ja see on igal ajal selgelt tajutav vähemalt minu enda jaoks”, on oma loomingu kokku võtnud kunstnik. 

Rait Rosin on kunstnik ja filosoofia õppija, kes elab ja töötab Tallinnas. Tema praegune uurimise ala on koondatav küsimuse alla: kas emotsionaalsena tajutud väljendus saab olla käsitletav terviklikuna ja mida me selles kontseptsioonis teame olevat kasuliku? 

Kunstniku varasemad isiknäitused: "Rebitud kalender" veebigalerii Kunstikeskus.ee (2009), "Kopli haldjad" Artdepoo galerii (2009), "Lihtsa elu staarid?" Draakon galerii (2008), "Jutumasin" Y-Galerii (2007), "Kõik on nii hästi!" Vaal galerii (2006), "Tantsu anatoomia" Kanuti Gildi saal (2005), "Kasvavad näod" Art Line galerii (2003).