21.05

Lõpetame hooaja "Testosterooni“ 100. etendusega

Endla publiku üks lemmiklavastusi „Testosteroon“ on laval juba seitsmendat hooaega. Hormonaalne komöödia räägib peost, mis järgneb luhtunud pulmatseremooniale ja kus altari ees mahajäetud õnnetut peigmeest toetavad kuus täiesti erineva tausta ja iseloomuga meest. See koosistumine kujuneb toostide, kakluste, diskussioonide, šokeerivate avastuste ja ootamatute südamepuistamiste seeriaks. Lõpuks leiab seltskond, et mees olla pole sugugi kerge. Eriti veel, kui otsida vastust küsimusele, mis inimesi lõpuks suhtemaailmas juhib – mõistus, tunded või... hoopiski bioloogia?

24. mail etendub „Testosteroon“ 100. korda.  Neile, kes on lavastust varem näinud, pakuvad avastamisrõõmu uute osatäitjate rollisooritused. Raivo Rüütli, Sepo Seemani, Ago Andersoni, Tambet Selingu, Veljo Reiniku kõrval astuvad üles Endla teatri noored näitlejaid Sander Rebane  ja Lauri Mäesepp. Poola autori Andrzej Saramonowiczi näidendi on lavastanud Enn Keerd, kelle käe all on Endla teatris lavale tulnud teisedki hittlavastused: „Linda tahab lahutada“, „Topeltelu“, „Gaasivalgus“ jt.  

Juubelietenduse publikul soovitame etenduse ajal olla tavapärasest tähelepanelikumad. Oodata on üllatusi ning jagame välja auhindu.

Kel sel pühapäeval 100. etendus  nägemata jääb, on võimalus menulavastus üle vaadata juulis algaval Endla suvehooajal, mil teatrimajas mängitakse läbi kogu teatri repertuaar.