07.09

Ootame lapsi "Alice Imedemaal" tantsutrupi katsetele

Endla teater ootab kõiki tantsuhuvilisi 5.-9 klassi lapsi 24. septembril kell 10 teatri proovisaali, kus toimuvad katsed detsembris esietenduva koguperelavastuse „Alice Imedemaal“ lastest koosnevasse tantsutruppi.
Katsetele on oodatud kõik eelnevalt tantsuga tegelenud 5.-9. klassis õppivad tüdrukud ja poisid. Katseteks midagi ette valmistama ei pea - koha peal annab lavastuse koreograaf Rauno Zubko lastele loomingulisi ülesandeid ning viib läbi mõningaid füüsilise teatri harjutusi, et näha laste esinemisjulgust ja avatust. Kogunemine 9.55 teatri fuajees.

Oluline info, millega peaks iga osaleja arvestama:
  • „Alice Imedemaal“ on muusikaline koguperelavastus, mis esietendub 9. detsembril kell 18.00 2016 Endla teatri suures saalis. Kontrolletendus toimub 8. septembril kell 12.
  • detsembris antakse koos võimalike lisaetendustega kokku 14 etendust – etendused toimuvad nii päevastel kui õhtustel aegadel.
  • etendust planeeritakse mängida vähemalt kuni 2018. aasta lõpuni.
  • tantsulaste proovid algavad 17. oktoobril ning toimuvad esmalt laupäeviti ja pühapäeviti. Alates novembri teisest poolest toimuvad proovid õhtuti (nii nädala sees kui nädalavahetustel), aga osaliselt ka päevastel aegadel.
  • 28. novembrist algavad päevased proovid ja läbimängud.
  • „Alice Imedemaal“ lavastajaks on Laura Mets, kunstnikuks Illimar Vihmar, muusika ja laulusõnade autor on Feliks Kütt. Nimiosas on Fatme Helge Leevald, teistes osades Ago Anderson, Saara Nüganen, Ott Raidmets, Sander Rebane, Kadri Rämmeld, Tambet Seling, Karin Tammaru ja Carita Vaikjärv.
Katsetele registreerimiseks palun saata täidetud ankeet aadressil aigi@endla.ee (Aigi Veski, Endla teatri trupijuht). Registreerida saab kuni 20. septembrini.

Ankeet
Nimi:
Vanus:
Eelnev tantsu-, laulu- ja muu esinemiskogemus (märkida ka õpetaja või juhendaja nimi):
Lapsevanema nimi, meiliaadress ja telefoninumber:

Võimalusel palume lastevanematel lapsega katsetele kaasa tulla. Palume arvestada, et katsetel tehtud pilte ja videosid võib Endla teater kasutada lavastuse reklaamimiseks.

Rohkem infot:
Hedi-Liis Toome
Endla teatri kommunikatsioonijuht
hediliis@endla.ee
Telefon 56606141