22.05

Suveaja soodusmüük!

Maikuu viimasel nädalal, 26.-30.maini, on mõistlik oma teatriplaanid Pärnus paika panna. Korraldame kõikidele teatrisõpradele suveaja etenduste soodusmüügi. Kõikide Endla teatri suveaja (10.juuli-10.aug) etenduste  piletid on selle nädala jooksul hinnaga 10.-.

Lisaks kahele uuslavastusele on võimalik teatrimajas näha peaaegu kogu teatri mängukavas olevat repertuaari 12 erineva lavastusega. 

Suveaja mängukava leiate siit.

Sooduspiletid on saadaval Endla teatri kassas, Piletimaailmas ja Piletilevis.

Soovitame! Suve uuslavastused

WOYZECK

See on Hendrik Toompere lavastatud tragikoomiline lugu noorest mehest ja tema naisest. Woyzecki kohanemisraskused tavaeluga tekitavad perekonnaelus pingeid. Tal tuleb rabada neljal erineval töökohal. Ta on valmis isegi oma tervise tööle ohvriks tooma, sest osaleb meditsiinilises eksperimendis, mis sunnib teda aasta aega raha eest ainult herneid sööma. Kuna mees on töö pärast nii palju ära, tekib naisel uusi austajaid. Woyzeck ei taha aga alla anda ja elus ainult pealtvaataja rolliga leppida. Ka tema tahab kõike. Nimiosas saab laval näha Priit Loogu, teistes osades Kaili Viidast, Carmen Mikiveri, Jaan Rekkorit, Indrek Taalmaat, Ago Andersoni jt. Esietendus Endla teatri Suures saalis 10.7, teised etendused suveajal 11.7, 18.7, 26.7, 9.8 . Loe lähemalt ja osta piletid siit.

 
KVARTETT 

Vanadekodu kuulsaimad asukad on neli endist ooperilauljat, kes moodustasid kunagi tuntud ja hinnatud kvarteti. Kuulus kvartett on küll uuesti kokku saanud, et esitada kontserdil katkendit “Rigoletto” ooperist, ent omavaheline läbisaamine ei ole kiita. Elustavad ühised mälestused ja hetked laval, armumised ja lahkuminekud. “Kvartett” on südamlik lugu, mis ajab ühteaegu naerma ja paneb kurvastama. Kindlasti mõjub see aga igale vaatajale teraapiliselt ja julgustavalt - vananeda saab mitmeti! Endla lavale tulevad kokkuarmastatud vanema põlve näitlejad: Lii Tedre, Helene Vannari, Feliks Kark ja Raivo Rüütel. Lavastaja Enn Keerd. Esietendus Endla teatri Suures saalis 1.8, teised etendused suveajal 2.8, 5.8, 6.8, 10.8. Loe lähemalt ja osta piletid siit.