21.08

Sügishooajale vastu kostüümijooksuga!

Koostöös Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuga, avame 7. septembril oma uue, 104. hooaja. 6. ja 7. septembril pakume spordi kõrvale ka veidike kultuuri.

KOSTÜÜMIDRAAMA


Olete oodatud osalema kostüümijooksul! Endla Kostüümidraama on Kahe Silla kostüümijooks, milles saavad osaleda nii jooksul, retkel kui ka ratastoolisõidul osalejad. Parim kostüüm saab kutse kõikidele Endla teatri järgmise hooaja esietendustele. Endla Kostüümidraamale ja jooksule/retkele registreerimine siit.

Kes sel aastal kostüümis rajale ei lähe, neile pakume võimalust kostüümilao juures proovida selga teatri kostüüme. Kostüüme jagub igas suuruses ja vanuses huvilistele, ka lastele.

Laenutame kostüümilaos kostüümijooksu jaoks kostüüme 2.-5. sept kl 12-17.00 ning 7. sept. alates kl 10.00.


TEATRILAULUDE KONTSERDID

Lisaks tervitab teater kõiki spordisõpru teatrilaulude kontsertidega. Lastelaulude kontsert tuleb Endla lastelavastuste tegelaste poolt esitusele nii lastejooksude päeval 6. septembril kui ka põhijooksu päeval 7. septembril. Kontserdi juht on Priit Loog ning üles astuvad Lii Tedre, Ireen Kennik, Tambet Seling, Karin Tammaru, Kaili Viidas ning putukad lavastusest „Põrrr…!!!!.

Teatrilaulude kontserdil 7. septembril tulevad Koit Toome kõrval lavale Endla teatri laulvad näitlejad Kadri Adamson, Karin Tammaru, Carmen Mikiver, Sepo Seeman, Tambet Seling, Ago Anderson, Priit Loog, Bert Raudsep, Sten Karpov ning bänd Viimane Kauboi. Kõlavad laulud lavastustest “Viimane kauboi”, “Boyband” ja “Testosteroon”.

Kontsertide ajakava:
6. septembril
Kontsert lauludega Endla lastelavastustest Martensi platsil kell 13.25-13.45

7. septembril
Kontsert lauludega Endla lastelavastustest Vaasa pargis kell 11.05-11.25
Teatrilaulude kontsert Vaasa pargis kell 14.00-14.45 (peale autasustamist)
 

TEATRIMAJA EKSKURSIOONID

Kõigil huvilistel on 7. septembril võimalik tutvuma tulla teatrimaja lavataguse eluga.Täpne ajagraafik selgub peagi!

Pühapäeva hommikul ootab kõiki huvilisi TEATRIKOHVIK uuenenud menüü, värske kohvi ja soojade pirukatega.  Uut näitust saab uudistada TEATRIGALERIIS.