Teatrikohvik on Endla majas asuv ja kahel korrusel maitsvaid roogi pakkuv mõnus koht, kus sõpradega kohvitada, enne etendust pokaali veini nautida või perega õhtustama tulla.

Esmaspäevast reedeni pakutakse kohvikus soodsat ja mitmekesist lõunamenüüd. Etenduste vaheajaks pakume võimalust suupisted ette tellida. 

Suupistete ja kondiitritoodete tellimiseks palume kirjutada e-mailile kohvik@endla.ee hiljemalt 2 tööpäeva enne soovitud kuupäeva. Võimalikud on ka erikokkulepped.

Avamisajad:

E-R kell 8.30–18.00 ning etenduste ja sündmuste publikule tund enne algust.


L-P 1 tundi enne etenduse algust

Tellimine telefonil +372 442 0664.

NB! Alates 26. augustist laieneb COVID tõendi esitamise nõue kõikidele kohviku klientidele. Nakkusohutust ei ole vaja tõendada kohvikust toidu kaasaostmisel, kuid siis tuleb kohvikusse sisenemisel kanda maski.

Teenused

Info, laudade broneerimine ja vaheajatellimused kohvik[at]endla.ee ja kohviku üldtelefonil +372 442 0664 või helistades kohviku tootmisjuht Riina Türnerile +372 442 0672.

E-maili teel saab vaheajatellimusi esitada hiljemalt 3 päeva enne etenduse toimumist. Suuremate gruppide (al 10 inimest) puhul on vajalik vähemalt 5 päeva ette teatada. Vabade kohtade olemasolul saab vaheajatellimusi esitada ka enne etendust kohapeal.