Reedel, 18. oktoobril 2019 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Carlos Liiv laul
Jaanis Kill
– kitarr
Monika Erdman  – bass
Ramuel Tafenau – löökpillid

Tulise gypsy-jazzi trio Titoksi kitarrist Jaanis Kill esitleb uut koosseisu, millega teeb kummarduse oma nooruspõlve iidolitele ning pühib tolmust puhtaks sahtlisse kirjutatud lood. Pärast pikki õpinguid jazzitandril tehakse kõrvalepõige bluesi- ja rokimaailma, võttes kaaslasteks ka Bill Friselli ja eelmisel aastal Viljandi Kitarrifestivali külastanud Julian Lage'i helipildi. Elektriline ning vali kontsert on garanteeritud!

Jaanis Kill on 2018. aastal Tiit Pauluse preemia pälvinud noor kitarritalent, kes on lõpetanud Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli ning omandanud bakalaureuse kraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias jazzkitarri erialal.

Jaanis Killi silmapaistvamad projektid on tribüüt Wes Montgomeryle 2014 IDee jazzil; Eesti esindamine 2017. aastal Northern European Jazz Talent konkurssil Hollandis; samal aastal Eesti kontserttuur “Kiiksuga Jõulud” koos Tanja Mihhailova, Nele-Liis Vaiksoo, Marta Laane ja Mairo Marjamaaga; 2018. aastal kontserttuur Ameerika Ühendriikides Mart Sandri Swing Swindlersitega. Hetkel on tema peamine projekt gypsyjazzi trio Titoks.

Korraldajad: Eesti Jazzliit ja Endla Jazzklubi

Sissepääs on TASUTA!

Kohtade broneerimisel kehtib miinimumarve 7 € inimese kohta, mis tuleb eelnevalt tasuda (uuri täpsemalt kohvik@endla.ee).