E-kinkekaart

Endla e-kinkekaart

E-kinkekaart on sobiv ja rõõmutoov kingitus igas vanuses inimesele, nii sünnipäevaks, jõuludeks, koolilõpetamiseks, aga ka muudeks tähtsateks sündmusteks elus.

Kinkekaarti saab osta Piletimaailmast nii 25-euro väärtuses, kui ka vabalt valitud summas kinkepiletina. Kinkekaardi saab kingisaaja mugavalt vahetada pileti vastu soovitud Endla Teatri etendusele Piletimaailmas või Endla Teatri kassas.

  • Kui soovitud pileti(te) maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saad puudujääva osa tasuda teiste aktsepteeritavate maksevahenditega valides sobiva maksevahendi ostu sooritamise hetkel.
  • Kui valitud piletite väärtus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis ülejäänud summat sularahas ega muul viisil ei tagastata.

Kindlapeale minek on kinkida oma lähedastele tähendusrikast koosolemist ja kvaliteetaega - ja seda kõike üks teatrikülastus ka pakub. E-kinkekaardiga kingid vabaduse valida meelepärase sisuga teatritükki ja seda kingisaajale sobival ajal, sest e-kinkekaart kehtib 6 kuud alates ostu tegemise hetkest.  

Kingi ühist aega ja mõjusaid teatrihetki!