Inimesed A-Z

A

Antti Aalmaa - videomeister Kristel Abi - majaperenaine Tiiu Abi - valveteenistuja Lauri Allikas - lavameister Kärt Altjõe - kostümeerija Ago Anderson - näitleja Märt Avandi - näitleja

B

Katrin Blande - kommunikatsiooniassistent

E

Urve Enne - rätsep-modelleerija

H

Anu Heinsalu-Diževski - värvija-pesupesija Anu Hövel - inspitsient-rekvisiitor

I

Andres Ild - tulevalvur

J

Laura Jaanhold - lavastaja Janno Jansen - bussijuht Andrus Jõhvik - lavastusjuht Tarmo Jürgens - helimeister

K

Karl-Andreas Kalmet - näitleja Liis Karpov - näitleja Sten Karpov - näitleja Ester Kasenurm - kostüümiala juhataja Urve Kasenurm - rätsep-modelleerija Enn Keerd - näitleja-lavastaja Ireen Kennik - näitleja Ott Kilusk - dramaturg Astrid Kivila - inspitsient-rekvisiitor Silja Koppel - inspitsient-rekvisiitor Kalle Kuningas - majavalve ülem Malle Kuningas - valveteenistuja Feliks Kütt - muusikajuht

L

Maie Laik - koristaja Heli Laul - valveteenistuja Fred Laur - vanemlavameister Roland Leesment - teatrijuht Fatme Helge Leevald - näitleja Inger Lilles-Nestor - turundusjuht Janek Lipponen - vanemlavameister Priit Loog - näitleja Ando Loosaar - vanemlavameister Hiie Lüll - koristaja Kaido Lüll - haldusjuht Kaja Lüüdik - valveteenistuja

M

Kleer Maibaum - näitleja Ain Miilberg - peaadministraator Carmen Mikiver - näitleja Epp Mõts - rätsep-modelleerija

O

Kati Ong - näitleja

P

Kristo Paddernik - lavameister Karina Pajunurm - grimeerija Sergei Peetso - lavameister Ivar Piterskihh - valgusmeister Iiris Purge - valgusmeister Kaido Päästel - pealavameister

R

Ülve Rabbi - publikuteenindaja Ott Raidmets - näitleja Sander Rebane - näitleja Jaan Rekkor - näitleja Siim Rohtväli - heliala juhataja Siret Ruus - kassapidaja Kadri Rämmeld - näitleja Meelis Rämmeld - näitleja

S

Kersti Sauväli - koristaja Tambet Seling - näitleja Elo Siigur - pearaamatupidaja Ilona Smeljanski - teatrireiside korraldaja Ivi Smeljanski - grimmiala juhataja Anne-Ly Sova - dramaturg Nils Mattias Steinberg - näitleja

T

Rein Taidla - tulevalvur Karin Tammaru - näitleja Liilian Tammiksaar - kostüümilaenutaja Sirle Teeäär - grimeerija Karmen Tellisaar - valgusmeister Maie Tent - koristaja Margus Tomp - tulevalvur Kaido Torn - dekoraator-butafoor Oksana Tymchenko - koristaja

U

Liina Unt - haridustöö koordinaator

V

Andrus Vaarik - näitleja Airin Vaarmann - kostümeerija Reet Vaher - publikuteenindaja Margus Vaigur - valgusala juht Carita Vaikjärv - näitleja Argo Valdmaa - videoala juhataja Mario Valmas - lavameister Aigi Veski - trupijuht Ingomar Vihmar - loominguline juht Kaili Viidas - näitleja-lavastaja Viljar Viik - puusepp Janek Vlassov - helimeister

Õ

Kairi Õisma - kostümeerija (vanemapuhkusel)