Reedel, 7. juulil 2023 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Jazzklubi hooaja lõpukontsert!

Eelmine suvi said ühe korra Tallinna vanalinnas kontserdiks kokku Johan Kristjan Aimla, Mihkel Mäekalle ja Märten Lehto, et teha kummardus Pat Metheny loomingule. Sel suvel saavad nad kokku lausa kolmel korral- Tartus, Tallinnas ning Pärnus, et veelkord armastatud muusiku veelgi rohkem armastatud muusikat mängida.

Pat Metheny on USA kittarist ja helilooja, kes on võitnud erinevates koosseisudes 20 Grammy auhinda 10 erinevas kategoorias. Nii mitmes kategoorias pole suutnud muusikamaailma prestiižsema auhinna külge oma käsi panna mitte ükski teine artist. Metheny 50-aastase muusikutee sisse mahuvad koostööd mitmete silmapaistvate staaridega nagu David Bowie, Joni Mitchell, Steve Reich, Herbie Hancock jpt.

Johan, Mihkel ja Märten pole keegi jõudnud käia Pat Metheny kontserdil. Kuid Metheny loomingu tõttu rõõmust ja emotsioonidest vaimustunud on nad kõik korduvalt ja korduvalt. Nüüd otsustasidki nad seljad kokku panna ning arranžeerida Metheny loomingut oma instrumentidele. Kontserdil kõlavad värkses ja akustilises viiuli-akordioni-bassitrio kuues nii igihaljad superhitid kui ka tundmatumad pärlid.

Toetavad Eesti Kultuurkapital ja Pärnu linn.

Piletid on müügil Endla kassas ja Piletimaailmas. Pileti hind on 5 eurot.

Korraldaja Endla Jazzklubi

martalottakukk[at]gmail.com