Aladdini imelamp

Ühes kauges idamaa linnas elab poiss nimega Aladdin. Ühel päeval satub ta kohvikus juhuslikult pealt kuulma kahe kurja mehe õelaid sepitsusi. Meeste jutust ilmneb soov kiirelt rikastuda ning teha sellel eesmärgil tühjaks salajane varakamber, mille olemasolu südikas Aladdin otsustab nüüd kohe ise kontrollima minna. Nii satub poisi omandusse üks õige eriline vana lamp, mis näeb pealt küll kulunud ja räpane välja, aga mille sees elab vana, väärikas ja abivalmis džinn. Lisaks kõigele armub Aladdin oma seikluse ajal juba esimesest silmapilgust lummavalt kaunisse printsessi, keda ta hakkab kutsuma allikasilmseks kaunitariks.

Kas Aladdin suudab nurjata pahatahtlike meeste kavatsused ja võita ilusa printsessi südame? Kõike seda näeb juba lustakas ja muinasjutulises lastelavastuses, milles on ka laulu ja tantsu! Tulge ja veenduge, kui palju igaüks saab ise oma õnne heaks ära teha!
Värvikas idamaa muinasjutt lauludega
Esietendus Endla teatri Suures saalis 13. detsembril 2011.

autor Sacha Lichy 
tõlkija Jüri Karindi
lavastaja Enn Keerd
kunstnik Liisa Soolepp (külalisena)
muusika autor Feliks Kütt
koreograaf Renate Valme (külalisena)
valguskujundaja Karmen Tellisaar

nimiosas Sten Karpov, teistes osades Kaili Viidas, Karin Tammaru, Feliks Kark (külalisena), Lauri Kink, Ahti Puudersell, Tambet Seling, Indrek Taalmaa