Reedel, 7. augustil 2020 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Marta Lotta Kukk - vokaal
Markus Nurmsaar - kitarr

Marta Lotta Kukk on Viljandi juurtega laulja, kelle muusikaline teekond algas koos emaga pärimusmuusikat avastades ning esitades. Kooliaeg möödus aga Pärnus siinse legendaarse muusikaõpetaja Toomas Volli käe all ning Pärnu muusikakoolis. Läbi gümnaasiumi end otsinud neiu on avastanud armastuse jazzmuusika ja lauljate vastu. Teda inspireerivad näiteks Ella Fitzgerald, Jacob Collier, Esperanza Spalding, Antônio Carlos Jobim.

2019. aasta sügisel asus Marta Lotta õppima Otsa kooli, kus lisaks süvajazzile viljeleb veel kõiksugu eri žanre. See on tema muusikalist silmaringi avardanud nii funki, bluesi, popi, ladina kui muude stiilidega.

Markus Nurmsaar on Tallinnast pärit klassikalise klaveri taustaga noormees, kes alustas muusikaõpinguid Nõmme Muusikakoolis Helve Kuuskmanni käe all. Markus, olles lähenemas muusikakooli lõpetamisele, hakkas tundma huvi bluesi, funki ja rokkmuusika vastu ning hakkas klaveriõpingute kõrvalt iseseisvalt kitarri õppima. Tema suurimateks eeskujudeks olid tol ajal näiteks Queen, Guns 'n' Roses, Rival Sons Jimi Hendrix, Earth Wind & Fire ja paljud teised. Ajapikku suurenes noormehe huvi rütmimuusika ja selle erinevate žanrite vastu veelgi ning pärast muusikakooli lõpetamist otsustas ta keskenduda kitarriõpingutele.

Sellest tulenevalt astus Markus 2019. aasta sügisel sisse Otsa kooli, kus ta avastas enda jaoks palju uut ja põnevat muusikat ning hakkas süvenenumalt tegelema jazz-fusioniga ja popiga.
 
Kontserdil tuleb esitusele noori inspireerivate muusikute looming, žanrilisi piire kombates liigutakse nii jazzi, bluesi, funki kui popi radadel.

Aitäh, Pärnu linn, Eesti Kultuurkapital!

Sissepääs on TASUTA!

Kohtade broneerimisel kehtib miinimumarve 7 € inimese kohta, mis tuleb eelnevalt tasuda (uuri täpsemalt kohvik@endla.ee).