Haldi on muusik, laulukirjutaja ja produtsent. Oma esikalbumi "Raba" avaldas Haldi 16-aastaselt koostöös Vaiko Epliku ning Jakob Juhkamiga. Debüütalbumi nimilugu "Raba" kõlas Haldi esituses ka 2019. aasta XX tantsupeol "Minu arm", kus see oli võimlemiskava "Rabahaldjad" saatemuusikaks.
2021. aasta suvel ilmus Haldi teine album "Taevalaed", mille esiksingel "Suudlus" viis Haldi kokku 2017. aasta Eurovisiooni lauluvõistluse võitja, Portugali laulja-helilooja Salvador Sobraliga. Nimelt leidis mullu 14. detsembril Alexela kontserdimajas aset eriline duett, mil lugu kõlas Haldi ning Salvadori ühises esituses samaaegselt nii portugali kui ka eesti keeles. Loo viisi autor on Salvadori õde, Luisa Sobral, ning eestikeelse teksti puhul pole tegu tõlkega, vaid Haldi enda kirjutatuga. Lisaks annab Haldi üle Eesti oma loomingul põhinevaid soolokontserte ning on olnud saatejuht Klassikaraadio saatesarjas "Fantaasia".
2023. aasta veebruaris ilmus Haldi eestvedamisel Marju Marynel Kuudile pühendatud kogumik “Marynile / For Maryn”, mis sisaldab erinevate Eesti muusikute töötlusi Marju Kuudi omaloomingust või tema esitatud muusikast.

Kontserdi algus 21.30, kohvikusse pääseb alates kell 21.
Piletid hinnaga 7€ müügil Piletimaailmas ja teatrikassas.

Üritust toetavad Endla teater, Pärnu linn ja Eesti Kultuurkapital.