Reedel, 10. jaanuaril 2020 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Lembe Lokk – kitarr, vokaal

Lembe Lokk on omapärase tämbri ja käekirjaga laulja, instrumentalist ja helilooja. Ta on õppinud Pariisi Cim-Infimm nimelises jazzmuusika koolis laulu ja täiendanud end mitmete väljapaistvate muusikute käe all. Viimased paarkümmend aastat on ta töötanud ja loovmuusikuna tegutsenud eelkôige just Prantsusmaal, aga ka Saksamaal, USA’s ja Eestis.

Tema lauljakarjäär ei tunnista piire: ta on olnud tegev vabaimprovisatsioonis, jazzis ning esitanud ka kaasaegset- ja barokkmuusikat. Ta on teinud koostööd mitmete rahvusvaheliste jazzartistidega nagu David Rothenberg, Korhan Erel, Charlie Rauh, Benoît Delbecq ja Peter Herbert. Lembe on loonud ka muusikat teatrile ja lühifilmidele. Paralleelselt muusikaga on ta esinenud näitlejana kaasaegsetes teatrilavastustes ja osalenud performansikunstnikuna erinevatel rahusvahelistel festivalidel.

Lembe looming on väga tundlik ja poeetiline. Tekstidel ja sônakasutusel on tema lauludes oluline koht. Tema mitmekülgne häälekasutus peegeldab laialdasi kogemusi väga eriilmelistes lavaprojektides. 2017. aastal tuli välja Lembe Lokki esimene sooloplaat  ,,comment te traduire” (kuidas sulle tôlkida, pr.k.), mille muusikas segunevad pop, jazz ja prantsuse laulutraditsioon.

2018. aastal tunnustas prestiizhikas Académie Charles Cros Prantsusmaal teda  ,,Loomingulisuse auhinnaga”.   Samuti esines ta märtsis toimunud TEDx inspiratsiooni-konverentsil TEDxTallinnavangla2018. Eesti Kultuuriministeerium on tunnustanud tänukirjaga tema tööd eesti kultuuri levitamisel maailmas.

Korraldajad: Eesti Jazzliit ja Endla Jazzklubi

Sissepääs on TASUTA!

Kohtade broneerimisel kehtib miinimumarve 7 € inimese kohta, mis tuleb eelnevalt tasuda (uuri täpsemalt kohvik@endla.ee).