Reedel, 14. aprillil 2023 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.
 
Elisa Polov - vokaal, elektroonika

Elisa Polov, artisti nimega Pološywa on Austrias ja Eestis tegutsev eesti muusik, kelle loomingu keskmes on eksperimendid sündi sound’idega ja vokaalsete harmooniakihtidega.

Pološywa tegevuses kohtuvad muusiku klassikaline taust ning armastus elektronmuusika vastu. Sooloalbumil põimuvad artisti suurimad kired – laul, klahvpillid ja lõputu elektronmuusikamaailm – ambient-atmosfääriks ja elu tähistavaks meeleoluks. See kogum ühendab endas nii tantsulisuse kui inimliku melanhoolse süüvimise. Oma eesmärgiks võtab artist kirjutada huvitavat ja tõelist muusikat, mis võtab kuulajad oma embusse nende tunnetega vestlusesse astudes.

Pološywa muusikaline teekond sai alguse Noortebänd 2019 finaalist, kust edasi liikus Intsikurmu festivalile, Tallinn Music Weekile, Jazzkaarele ja debüütalbumi loomiseni.

2021. aasta oktoobris ilmus Pološywa elektrooniline debüütalbum „Existence”, miskujutab endast noore artisti emotsionaalselt kulgemist läbi viimaste aastate. Kaheksa debüütalbumil ilmuvat lugu annavad kuulajale tükikese siirastest kogemustest, mõtetest, tujudest ja tunnetest. Album sai loodud koostöös maineka prantsuse produtsendi Gwenael Dammaniga tema stuudios Viinis.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Piletid on müügil Endla kassas ja Piletimaailmas. Pileti hind on 5 eurot.

Korraldaja Endla Jazzklubi

martalottakukk[at]gmail.com