Reedel, 22. septembril 2023 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Reti Ann Niimann – vokaal
Siim Hendrik Saar – kitarr
Märten Lehto  – bass

Reti Ann Niimann on noor RnB ja Pop Souli uustulija, kelle väikeses kehas peitub suur ja võimas hääl. Suur armastus 70-ndate soul- ja funkmuusika vastu on tema muusikalist käekirja palju mõjutanud. BÄND on noorte energiliste ja andekate inimeste kooslus, mis oma sütitava lavalise olekuga ja esinemisrõõmuga ei jäta kedagi külmaks. Suurepäraselt musikaalsed ja virtuoossed pillimehed panevad laval muusikasse kogu oma hinge. Bändi koosmängu võlu ja tunnetus tekitavad tummise ja mõnusa atmosfääri.

Kontserdil kõlab nii Reti Niimann bändi omaloomingut kui ka erinevaid seadeid bändi lemmiklugudest. Trio proovib oma muusikaga tabada eelmise sajandi 70ndate pehmet, kuid samas jõulist helipilti ning energiat. Kavas on nii tantsulisemat muusikat kui ka sellele vastanduvat mahedat nautimiseks mõeldud lugusid.

• Reti Niimann on lõpetanud Vanalinna Hariduskollegiumi muusikakooli viiuli erialal ja õpib hetkel BFM-is koreograafiat kolmandal kursusel.

• Siim Hendrik Saar õpib hetkel MUBA-s rütmimuusika suunal teisel kursusel rütmimuusika kitarri. Ta on mänginud erinevates koosseisudes nagu näiteks Andreas Poom live, Out of Pace.

• Märten Lehto õpib hetkel MUBA-s rütmimuusika suunal teisel kursusel rütmimuusika basskitarri. Ta on mänginud erinevates koosseisudes näiteks Jaagup Tuisk bänd, Out of Pace jpm.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Piletid on müügil Endla kassas ja Piletimaailmas. Pileti hind on 5 eurot.

Korraldaja Endla Jazzklubi

martalottakukk[at]gmail.com