Reedel, 6. märtsil 2020 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Tudengijazzi Festival 2020

INGRID RABI KVINTETT

Ingrid Rabi – vokaal
Greete Paaskivi – klahvpill, taustvokaal      
Marvin Mitt – elektrikitarr
Indrek Mällo – basskitarr/kontrabass
Johannes Eriste – trummid    

Ingrid Rabi kvinteti moodustavad viis muusikat armastavat interpreeti – Ingrid Rabi, Greete Paaskivi, Marcus Tuul, Indrek Mällo ja Johannes Eriste. Koos antakse ühine hingamine Ingridi sulest tulnud lugudele. Kvinteti helikeelt võib iseloomustada järgnevate sõnadega: aus, värvikas, eluline, kaval, mänguline ja unistav. Selles on parasjagu jazzmuusikale omaseid karakteristikuid, törts poppi ja mahedat souli. Kõige olulisemaks peab Ingrid oma loomingu juures seda, et see oleks köitev, pigem etteaimamatu kui etteaimatav ning kannaks endas ka mõtet.

SIDEMEN

Sébastien  Grenat – trummid
Thomas Brunbjerg – kitarr   

Ansamblis Sidemen kohtuvad instrumendid nagu trummid ja kitarr. Nende muusikast leiab improvisatsioonilisust, industriaalseid ja plahvatuslikke helimaastikke ning sekka ka heledamaid värvinguid. Duo aluseks on piirideta vabadus, mis võimaldab neil mängleva kergusega žongleerida pingete ja energiaga. Prantsusmaalt pärit Sébastien lõpetab kevadel Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia džässmuusika bakalaureuseõppe ja Taanist pärit Thomas õpib esimest aastat samal erialal magistrantuuris.

Korraldajad: Eesti Jazzliit ja Endla Jazzklubi

Sissepääs on TASUTA!

Kohtade broneerimisel kehtib miinimumarve 7 € inimese kohta, mis tuleb eelnevalt tasuda (uuri täpsemalt kohvik@endla.ee).