Jazz.ee ja Endla Jazzklubi LIVE: Lauri Kadalipp Social Jazz reedel, 26. jaanuaril 2018 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.


Lauri Kadalipp – saksofon, klahvpillid
Erko Niit – kitarr
Kirke Karja – rhodes, klahvpillid
Tõnu Tubli – trummid

Ansamblis Lauri Kadalipp Social Jazz on saksofonist Lauri Kadalipu eestvõttel jõud ühendanud Eesti säravamad noored jazz-muusikud Allan Järve, Kirke Karja ja Tõnu Tubli. Koos eksperimenteeritakse tuntud jazzi hittidega ja omaloominguga ning otsitakse inspiratsiooni nii standarditest, R’n’B-st kui ka kõigest sellest, mida nüüdismuusikal pakkuda on.

Kord agressiivselt, kord leebelt põimuvad faktuuri kõrgemates kihtides puhkpillihelid, ristudes maitsekate rütmide ning värvika harmooniaga. Nii sünnib vahetu, emotsionaalne ja atraktiivne muusika, mis otsekui kaaluta olekus hõljudes jätab kuulaja otsustada, kus on tõde, kus on vundament.

Noor kollektiiv on andnud arvukalt kontserte üle Eesti ning käesoleva kontserdiga esitletakse ansambli esimest helikandjat “Feels just right”. Pärnu kontserdil astub Social Jazziga üles väga erilise külalisena särav kitarrist Erko Niit!

Sissepääs on TASUTA!

Kohtade broneerimisel kehtib miinimumarve 7 € inimese kohta, mis tuleb eelnevalt tasuda (uuri täpsemalt kohvik@endla.ee).