Jazz.ee ja Endla Jazzklubi LIVE: Quotes reedel, 9. veebruaril 2018 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.  


Raun Juurikas – klahvid
Allan Järve – trompet
Heikko Remmel – bass
Toomas Rull – trummid

Kunsti eristab meelelahutusest eelkõige kunstniku vajadus suhestuda välismaailmaga lisaks vahetule reaalsusele läbi millegi muu − oma loomingu, mis on loodud tõlgendamisruumiga. See omakorda annab publikue võimaluse suhestuda kunsti ja selle loojaga. 

Iga inimene on oma valikutes vaba.

Inimene saab teha valikuid küll vaid oma eksistentsi piires, kuid laiemas mõttes pole inimese valik kunagi ainult iseennast puudutav, lokaalne, vaid on globaalne. Seega meie valikud tähendavad ja mõjutavad meid ümbritsevat. Inimese valik võib olla ka kapseldumine ja elamine omas mullis. Ka see on valik, aga globaalses mõttes tähendab see leppimist valikutega, mis on tehtud tema eest. Need ei pruugi talle tagantjärgi meeldida. 

Just sellest räägib George Bernhard Shaw tsitaat: “Take Care to get , what you like, or you will be forced to like, what you get.“ Ka meie filmiklassikast tuntud laulurida ütleb , et „Iga mees on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja!“. Miks peaksime me laskma oma saatust valada kellelgi teisel?

„Quotes“ on Toomas Rulli kuuenda albumi pealkiri. See sisaldab muusikat, mis on kirjutatud tsitaatidele ja nendele mõeldes. Tsitaadid ja vanasõnad saadavad meid igapäev ja paljud neist on aktuaalsed läbi aegade.

Sissepääs on TASUTA!

Kohtade broneerimisel kehtib miinimumarve 7 € inimese kohta, mis tuleb eelnevalt tasuda (uuri täpsemalt kohvik@endla.ee).