Reedel, 7. juunil 2019 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Sven Kullerkupp - kirjanik, klahvpill
Helin-Mari Arder - vokaal

Kirjanduslikul jazziõhtul toimub Sven Kullerkupu Wormsi detektiivid ja Ruhnu karu" esitlus ning kontsert koos Helin-Mari Arderiga.

Imeliselt nobedate näppudega pianist Sven Kullerkupp, kes tunneb end ühtviisi kodus nii klassikalises kui ka jazzmuusikas ning kirjutab lisaks ka ise muusikat, on lühikese aja jooksul valmis saanud juba oma teise raamatu. See lustakas teos, mis passib nii suurtele kui ka väikestele, tulebki sel toredal õhtul tutvustamisele. Kui raamatu teine tiraaž selleks hetkeks otsa pole saanud, on ilmselt võimalik uudisteost ka endale mälestuseks kaasa osta!

Sveni ja Helin-Mari muusikaline tutvus on kestnud juba mitmeid aastaid, hõlmates väga erinevat muusikat alates vanadest idamaistest armastuslauludest kuni päris uute lugudeni välja, ent ikka on nende repertuaaris suurem rõhk nii-öelda roostevabal heal muusikal, mida eesti autoritest esindavad näiteks Kustas Kikerpuu, Uno Naissoo ning Valter Ojakääru laulud ning maailmaklassika varamust kasvõi Cole Porteri kaunid svingid ja ballaadid ning Antonio Carlos Jobimi sensuaalsed portugalikeelsed bossa novad.

Olete oodatud seda toredat, vahetut ja improvisatsioonirohket õhtut nautima!

Sissepääs on TASUTA!

Kohtade broneerimisel kehtib miinimumarve 7 € inimese kohta, mis tuleb eelnevalt tasuda (uuri täpsemalt kohvik@endla.ee).