Reedel, 1. veebruaril 2019 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Mingo Rajandi - kontrabass ja kompositsioonid
Liisi Koikson - vokaal
Joel Remmel - klaver
Marek Talts - kitarr
Ahto Abner - trummid

Kaugetel aegadel kui veel pimedaid õhtuid ekraanide taga ei veedetud, lõbustasid seltskonnad salongides end musitseerimisega. Mingo Rajandi kutsus kokku oma lemmikmuusikud just samal põhjusel - et veeta aega heas seltskonnas ja rõõmustada end ning teisi laulu- ja pillimänguga.

Kvinteti kavas on muusikat, mis pärineb mitmete Mingo Rajandi poolt juhitud ja nüüdseks tegevuse lõpetanud ansamblite (Verbarium, Heliotroop, Ajavares) repertuaarist ja saab nüüd uude vormi valatud, kuid on ka täitsa värskeid lugusid, mis just selles koosseisus oma õige kuju leiavad. Kava on eestikeelne, kuid muusikaline keel räägib erinevaid murrakuid mitmetelt pikkus- ja laiuskraadidelt.

Mingo Rajandi helikeeles on alati sünteesitud mitmed stiilid, millele on raske nime leida, kuid vihjeid leidub erinevatest muusikalistest maailmadest, millega Mingo oma loomingulistel rännakutel on kohtunud. Tema muusika on helge, pulbitsev ja ekspressiivne. On hoogu, on mõtisklusi, tantsivaid ja kõndivaid rütme, põnevust nii muusikutele kui kuulajaile.

Korraldajad: Eesti Jazzliit ja Endla Jazzklubi

Sissepääs on TASUTA!

Kohtade broneerimisel kehtib miinimumarve 7 € inimese kohta, mis tuleb eelnevalt tasuda (uuri täpsemalt kohvik@endla.ee).