Reedel, 3. juunil 2022 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Noored Otsa kooli lõpetajad Karmen Telvik, Maria Kallastu, Marta Lotta Kukk ja Natalja Zaugarova on oma õppimise aja jooksul kogunud kuhjaga repertuaari, mida nüüd maailmaga jagada. Kuna lauluõpilastest lausa pooled on Pärnuga tihedalt seotud, on koolitee muusikalise kokkuvõtte kodulinnale ettekandmine iseenesestmõistetav.

Sooloõpinguile lisaks on märkimisväärne panus vokaalansambli juhendajal Mare Väljatagal, kelle käe all õppides lauljatest vokaalansambel moodustati. Sinna kuuluvad lisaks tüdrukutele ka koolivennad Kaur Erik Pääsuke ja Meelis Kesperi. Aastate jooksul on lauldud suurepäraseid ja huvitavaid seadeid New York Voicesi lugudest, samuti tuntud palasid eesti muusika kullafondist ja tänase päeva tegijailt.

Lõpetajatega tulevad Tallinnast kaasa tunnustatud õppejõud ja tegevad muusikud: Mare Väljataga, Eve Pärnsalu, Reelika Ranik, Maarja Aarma, Bert Pringi. Kuna häid lambaid mahub ühte kohvikusse küllaga ja peale, haaratakse tee pealt ka klaverimängija Hain Hõlpus, kes on Pärnu lauljatele kindlasti tuttav Sügisulu konkursilt. Ühisel jõul ja nõul luuakse Jazziklubis õhkkond, mis paksult täis kena laulu, mõnusat interpretatsiooni ja rõõmu seltskonnast. Kuuleb nii soololaule kui ka vokaalansamblite ülesastumisi.

Piletid on müügil Endla kassas ja Piletimaailmas. Pileti hind on 5 eurot.

Korraldaja Endla Jazzklubi

ylle[at]ots.ee