Reedel, 10. mail 2019 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Marta Lotta Kukk – vokaal
Robi Salumets – klaver
Frederik Küüts – kitarr

Toomas Volli laulustuudio solistitundi sattus 2009. aasta sügisel üks tema lastekoori liige. Tüdrukutirts oli avaldanud suurt soovi Tomi juures laulda ning juba suvel mõtlesid nad kahekesi telefonitorude otsas, millise lauluga esimesena tegelema hakata. Krutskeid täis plikale sattus tolle aasta Eurovisiooni lauluvõistluse võidulaul „Fairytale“.

Sai show'd ja nalja. Järgmisel aastal laulis Marta Lotta „Macavityt“ muusikalist „Cats“ ning saavutas vabariiklikul konkursil teise koha.

Tänase seisuga on Marta Lotta Tomi juures häälekoolitust saanud juba 11 aastat. Sellesse aega on mahtunud nii Sügisulu kui vabariikliku laulukonkursi Solistica esikolmikuid, Laulukarusselli finaali, rasket häälemurdeperioodi kui ka uut hingamist. Nüüd terendab ees gümnaasiumilõpp ning uue eluetapi algus Pärnust eemal. Et sellele perioodile Vollile-Kukele omase suure pauguga punkt panna, on korraldatud tore koosviibimine Endla Teatrikohvikus. Kuhu edasi, seda otsustagu saatus.

Sissepääs on tasuta, aga noore muusiku edasisi õpinguid on võimalik kohapeal annetustega toetada.

Sissepääs on TASUTA!

Kohtade broneerimisel kehtib miinimumarve 7 € inimese kohta, mis tuleb eelnevalt tasuda (uuri täpsemalt kohvik@endla.ee).