Reedel, 17. juunil 2022 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

See Vahagn Hayrapetyan - klaver, vokaal
Ara Yaralyan - kontrabass
Karen Kocharyan - trummid

Vahagn Hayrapetyan (53) on lõpetanud Jerevani Konservatooriumi pianisti ja heliloojana. Ta on õppinud ka New Yorgis koos selliste legendidega nagu Barry Harris ja Frank Hewitt, mänginud ja salvestanud tippmuusikudega nagu Elvin Jones, Jimmie Lovelace, Leroy Williams, Ari Roland, Zaid Nasser, Chris Byears, Yaala Baalin, Keith Baala, Jason & Delfeayo Marsalis ja paljude teistega.

Karen Kocharyan (46) on Armeenia päritolu Ameerika trummar, kes teeb koostööd selliste staaridega nagu Jerry Bergonzi, Phill Grenadier, Vardan Ovsepian, Santiago Bosch, Lefteris Kordis, Tim Miller jpt.

Armeenia päritolu Eesti kontrabassimängija Ara Yaralyan (48) on õppinud Metropolia ülikoolis Soomes ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Ta on teinud koostöö maailma tuntute muusikutega nagu Kari Ikonen, Markku Ounaskari, Jaak Sooäär, Vardan Ovsepian, Ingrid Jensen, Andre Fernandes, Datevik Hovhanesyan, Verneri Pohjola ja paljude teistega.

Ara Yaralyan kirjutab oma loomingu, mängib ja salvestab Eesti tippmuusikutega plaate. Ta õpetab ka G. Otsa muusikakoolis ja Maardu Kunstikoolis, kus jagab oma kogemust noorte eesti muusikute põlvkonnaga.

Trio loodi kolm aastat tagasi ning on juba esinenud Armeenias, Leedus ja Venemaal. Nende muusika on mitmekihiline ja rikkalik, sisaldab elemente armeenia folkloorist, vaimulikust ja klassikalisest muusikast, be-bop'ist ja modernsest jazzist.

Piletid on müügil Endla kassas ja Piletimaailmas. Pileti hind on 5 eurot.

Korraldaja Endla Jazzklubi

ylle[at]ots.ee