Endla Teatri suvine viktoriin

(foto Gabriela Liivamägi) 

Loosime 23. augustil kõigi õigesti vastanute vahel välja 3 õnnelikku võitjat, kellest igaüks saab 2 piletit uuslavastuste „Daamid“, „Pidusöök“ ja „Kummitused“ esietendusele.

Vastata saab kuni 20. augustini (k.a). Igalt vastajalt läheb arvesse kõige viimasena täidetud ankeet. Võitjatega võtame ühendust.

Ankeedi täitja isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ja ei avalikustata kolmandale poolele. Avalikustatakse vaid võitjate eesnimed.


Viktoriin on lõppenud ja ankeet suletud. Viktoriini täideti 682 korda, õigesti vastas 237 inimest. Aitäh kõigile, kes osa võtsid!

2 piletit uuslavastuste  „Daamid“„Pidusöök“ ja  „Kummitused“ esietendustele võitsid Silva, Terje ja Kaire. Palju-palju õnne!! Võtame teiega ühendust!

Õiged vastused:

ENDLA TEATRI 109. HOOAEG ALGAB 23. AUGUSTIL. MIS LAVASTUS SEL PÄEVAL ETENDUB? Romantiline komöödia „Tantsutund“

MIS ON 109. HOOAJA ESIMENE UUSLAVASTUS? Draama „Daamid“

DRAAMA „KUMMITUSED“ LAVASTAJA ON INGOMAR VIHMAR. MIS ON TEMA AMETINIMETUS ENDLA TEATRIS? Loominguline juht

AJALOOLINE KOMÖÖDIA „PIDUSÖÖK“ ESIETENDUB 23. OKTOOBRIL. MILLE POOLEST SEE PÄEV VEEL ERILINE ON? Endla Teatril on sünnipäev

KES ON „PIDUSÖÖGI“ LAVASTAJA(D)? Kinoteater (Henrik Kalmet, Paavo Piik, Paul Piik)

MILLISE NÄIDENDI AUTORIT TEATAKSE KUI MODERNSE TEATRI ISA? (vihje: tema järgi on nimetatud ka asteroid 5696) „Kummitused“

MIS AUHINNAGA PÄRJATI NÄIDEND „DAAMID“ LÄTI TEATRIAUHINDADE JAGAMISEL? Parim algupärane näidend

MILLISE LAVASTUSE TEGEVUSPAIK ON KLIKIAEGNE KORTER? Draama „Daamid“

MILLISTES ENDLA LAVASTUSTES MÄNGIB SEPO SEEMAN? „Pidusöök“ ja „Testosteroon“

MILLIST PRAEGUSEKS ÜLEMAAILMSELT TUNTUD JA KIIDETUD NÄIDENDIT ESIALGU VÄGA TUGEVALT KRITISEERITI? (vihje: üks kritiseerijatest oli ka kuningas Oskar II) „Kummitused“