Külastaja meelespea septembris

Teeme endast kõik oleneva, et nii meil kui külastajatel oleks turvaline ja teatris viiruse pärast muretsema ei peaks. Oleme seetõttu kasutusele võtnud järgnevad ennetavad meetmed, mis kehtivad, kuni see on meie kõigi tervise huvides vajalik.

  • Võtame teid vastu, kui oleme terved, ning palume ka teil haigena teatrisse mitte tulla – võtke palun sellisel juhul kassaga ühendust ning saate pileti ümber vahetada.
  • Et tagada võimalikult kontaktivaba, minimaalsete järjekordade ning ohutu distantsiga teatrikülastus, toimub piletite kontrollimine ja temperatuuri mõõtmine fuajeesse sisenemisel. Teatrimaja on avatud 1 tund enne etendust.
  • Puhastame ja desinfitseerime ruume enne iga etendust ning tagame võimalused käte desinfitseerimiseks ja pesuks.
  • Publikuteenindajad mõõdavad kontaktivaba termomeetriga etendusele saabuvate külastajate kehatemperatuuri. Palavikunähtudega (37,8-kraadise ja kõrgema kehatemperatuuriga) külastajaid etendusele ei lubata ja nende piletid vahetatakse ümber.
  • Palume külastajatel teatripiletite kohapealt ostmisele eelistada piletite ostmist e-piletitena Piletimaailma ja Piletilevi veebilehtedelt.
  • Tuletame meelde, et etendusele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused) või kes peavad olema eneseisolatsioonis pärast välisriigist saabumist. Võtke palun sellisel juhul kassaga ühendust ning saate pileti(d) ümber vahetada.

Oleme ääretult tänulikud mõistva suhtumise eest, ootame teid väga teatrisse ning loodame, et tunnete end Endlas mugavalt ja turvaliselt! Kohtumiseni!

(Viimati uuendatud 1.09.2020.)