Külastaja meelespea

Teeme kõik endast oleneva, et nii meil kui külastajatel oleks turvaline ja teatris viiruse pärast muretsema ei peaks. Oleme seetõttu kasutusele võtnud järgnevad ennetavad meetmed, mis kehtivad, kuni see on meie kõigi tervise huvides vajalik.

  • Võtame teid vastu, kui oleme terved, ning palume ka teil haigena teatrisse mitte tulla – võtke palun sellisel juhul piletikassaga ühendust ning saate pääsme ümber vahetada.
  • Maskikandmine on teatris soovituslik. Maskikandmist ei eeldata alla 12-aastastelt lastelt ja inimestelt, kellel on meditsiiniline põhjendus. Maske on võimalik osta ka kohapeal (ühekordsed maskid 0,50 €; korduvkasutatavad Endla logoga maskid 8 €).
  • Palume hoida teistega turvalist vahemaad ja liikuda hajutatult, välja arvatud juhul, kui nimetatud tingimusi ei ole mõistlikult võimalik tagada. Samuti palume pesta või desinfitseerida käsi.
  • Publikuteenindajad mõõdavad  etendusele saabuvate külastajate kehatemperatuuri kontaktivaba termomeetriga. Palavikunähtudega (37,8-kraadise ja kõrgema kehatemperatuuriga) külastajaid etendusele ei lubata ja nende piletid vahetatakse ümber. 
  • Et tagada võimalikult kontaktivaba, minimaalsete järjekordade ja turvaline teatrikülastus, toimub piletite kontrollimine ja temperatuuri mõõtmine fuajeesse sisenemisel. Teatrimaja on avatud 1 tund enne etendust.
  • Puhastame ja desinfitseerime ruume enne iga etendust ning tagame võimalused käte desinfitseerimiseks ja pesuks.
  • Palume külastajatel eelistada teatripiletite ostmist e-piletitena Piletimaailma ja Piletilevi veebilehtedelt.
  • Saalide täituvusel ja liikumise hajutatusel lähtub teater Vabariigi Valitsuse kehtestatud nõuetest.
  • Tuletame meelde, et etendusele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused) või kes peavad viibima eneseisolatsioonis. Võtke palun sellisel juhul piletikassaga ühendust ning saate pileti(d) ümber vahetada.

Oleme tänulikud mõistva suhtumise eest, ootame teid väga teatrisse ning loodame, et tunnete end Endlas mugavalt ja turvaliselt! Kohtumiseni!

(viimati uuendatud 25.06.2021)