5. septembri „Vedelvorsti“ asemel etendub Suures saalis „Tantsutund“

Igihalja komöödia „Vedelvorst“ laupäevase, 5. septembri etenduse asemel mängitakse Suures saalis romantilist komöödiat „Tantsutund“, mis oli planeeritud samaks õhtuks Küüni. Etendusele kehtivad nii Küüni kui Suure saali 5. septembri piletid, aga et saaksite meelepärase istekoha valida, palume piletid Endla kassas ümber vahetada (kontaktinfo allpool).

Romantiline komöödia „Tantsutund“ on lugu ühest ebatavalisest suhtest ja armastuse tervendavast jõust. Ühel õhtul koputab noor ja edukas Aspergeri sündroomiga maateaduste professor naaberkorteris elava tantsijanna uksele ning pakub talle ühe tantsutunni eest ulmelist rahasummat. Karjääri lõpetavast jalavigastusest taastuv tantsijanna avabki ukse ning alguse saab eneseületamist nõudev ning humoorikaid, ootamatuid ja südamlikke avastusi täis suhe, mis seab uude valgusse nii mõndagi sellest, mida me oleme harjunud „normaalseks“ pidama. Lavastuses mängivad Kadri Rämmeld ja Janek Sarapson.

Soovi korral ostetakse „Vedelvorsti“ 5. septembri etenduse piletid ühe nädala jooksul tagasi. Teater palub muudatuse ja selle tulenevate ebamugavuste pärast vabandust!

Lisainfo:
Endla kassa
442 0666 või 442 0667
piletikassa@endla.ee

(Uudist illustreerib foto lavastusest „Tantsutund“. Foto Gabriela Liivamägi.)