Endla Teatri koostöö Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumiga

Meil on suurepäraseid uudiseid kõigile spordi- ja kultuurisõpradele! Endla Teatri mängukavast leiad kirgi kütvaid sportlikke elamusi pakkuva lavastuse „Rocco ja tema vennad“  ning  Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis on värskelt avatud põnev näitus „Haarete saal“, mis on täis võitluskunstide võlu ja valu.


Rõõmustame teatri- ja muuseumisõpru 20% soodsama piletipakkumisega! Endla teatripileti alusel on spordimuuseumi pilet kahe nädala jooksul alates külastatud etendusest 20% soodsam ning vastupidi, kui külastad esimesena spordimuuseumi, siis on samuti kahe nädala jooksul teatripilet selle hea pakkumisena saadaval. Nii saad kaks kihvti kogemust ühekorraga!

Spordimuuseumist saab selle soodustuse kassast kohapealt pileteid ostes. Soodustus rakendub täishinnaga pääsmetele. Endla Teatri etendustele on võimalik soodushinnaga pilet soetada kas piletikassast kohapealt või broneerides pileti piletikassa@endla.ee meiliaadressi kaudu. NB! pakkumine kehtib kõigile Endla Teatri mängukavas olevatele lavastustele.

Tule avasta koos meiega põnev maailm teatris ja spordimuuseumis ning koge unustamatuid elamusi ning teadmisi avardavaid hetki!