Endla Teatris mängime suvel ka!

Endla Teatri mängukavast leiab ka suvekuudel mitmekülgset meelelahutust ja köitvaid kultuurikogemusi. Mängukavas on 11 erinevat lavastust, klassikalisest monodraamast, kaasaegse komöödia ning muusikalise dokumentaalnostalgiani!


1. juunil alustame suvehooaega pöörase prantsuse komöödia „Richard III tagasitulek kell 9.24 saabuva rongiga“ esietendusega, mis, Sander Rebasega peaosas, pakub suveõhtutesse küllaga ootamatut huumorit! Lugu räägib endisest edukast suhtekorraldajast Pierre-Henrist, kelle sassis peresuhted vajavad lepitust. Mees mõtleb selleks üsna omapärase plaani välja, mis viib aga olukorrani, kus piir reaalsuse ja väljamõeldise vahel muutub päris häguseks.

Juunikuus mängime viis viimast korda monodraamat „Inimese hääl“, kus peaosas on aastakümneid Pariisis elanud näitlejanna Ene Rämmeld. Elulisi dokumentaallavastuse hetki pakub kultuurisõpradele muusikaline lavalugu Pärnu legendaarsest ööpäevaringselt avatud olnud lilleturust - „Lillemüüjatel hakkas külm“. Suurejooneline lavastus „Rocco ja tema vennad“ ootab publikut kogema itaaliapärast kirge ja adrenaliini ning tükk ehedat suve ootab publikut Küünis lavastuses „25°C ja päike“. Lisaks leiab mängukavast lõppeva hooaja publiku lemmiklavastuse „Mäeküla piimamees“ ning mitmeid teisi teatrisõprade hulgas hinnatud lavalugusid: „Helluse keeles“, „Mullingari kandis“, „Langev täht“, „Linda Vista“ ning „Tõde ja õigus V“.  

Suvehooaja lõpetame ning sügisele astume vastu suurejoonelise kultuurse Endla 114. hooaja avapeoga, kus loome teatrikeskkonda värskendava vaibiga peoelamuse ja meeleolukas võtmes kõrgkultuurse atmosfääri! Peoõhtul astuvad üles Endla Teatri armastatud näitlejad Sten ja Liis Karpov, alati särav Fatme Helge Leevald ning energiline Nils Mattias Steinberg - sedakorda üllatuslikes rollides DJ-dena ning kontsertelamuse pakuvad publikule ansamblid Trad. Attack! ja Meelik. Veel on saadaval mõned üksikud ühispääsmed, mis sisaldavad nii õhtust teatrietendust, kui ka meeleoluka hooaja avapeo piletit. Elamuslikud Endlahetked ootavad Sind suvepealinnas!

Sündmuste info ja piletid leiad www.endla.ee veebilehelt.