„Hotell laibaga“ 9. ja 11. novembri etendused asendatakse  lavastuse „Tantsutund“ etendustega

9. novembril Paide Muusika- ja Teatrimajas ja 11. novembril Endla Teatri Suures saalis toimuma pidanud lavastuse  „Hotell laibaga“ etenduste asemel mängitakse romantilist komöödiat „Tantsutund“ (lavastaja Enn Keerd). Etendustele kehtivad samad piletid.

„Tantsutund“ on lugu ühest ebatavalisest suhtest ja armastuse tervendavast jõust. Ühel õhtul koputab noor ja edukas Aspergeri sündroomiga maateaduste professor naaberkorteris elava tantsijanna uksele ning pakub talle ühe tantsutunni eest ulmelist rahasummat. Karjääri lõpetavast jalavigastusest taastuv tantsijanna avabki ukse ning alguse saab eneseületamist nõudev ning humoorikaid, ootamatuid ja südamlikke avastusi täis suhe, mis seab uude valgusse nii mõndagi sellest, mida me oleme harjunud „normaalseks“ pidama. Lavastuses mängivad Kadri Rämmeld ja Janek Sarapson.

„See on kahe inimese üksildusest väljakasvamise lugu, mida ilmestab soe ja peen huumor. Tõeliselt liigutav inimesi väärtustav tekst, mis läheb hinge,“ räägib lavastaja Enn Keerd. „Minu meelest võtab näidendi hästi kokku USA kriitik Gail M. Burns, kes ütleb, et meil on ikka ja jälle vaja näidendeid, filme ja seriaale, mis tuletavad meelde, et vaatamata kõigile erinevustele oleme me ikkagi eelkõige inimesed, kellel on sarnased unistused, soovid ja õigused. Oleks kõik need lood vähemalt pooltki nii vaimukad, soojad ja lõbusad kui „Tantsutund“.“


Soovi korral ostetakse „Hotell laibaga“ 9. ja 11. novembri etenduste piletid kahe nädala jooksul tagasi. Teater palub ootamatu muudatuse ja sellest tulenevate ebamugavuste pärast vabandust!

Lisainfo:
Endla kassa
442 0666 või 442 0667
Ain.Miilberg[at]endla.ee

(Uudist illustreerib foto lavastusest „Tantsutund“. Foto Gabriela Urm.)