„Hotell laibaga“ 17.12 etenduse asemel mängitakse Suures saalis „Me armastame ja ei tea midagi“

Mõrvakomöödia „Hotell laibaga“ tänase, 17. detsembri etenduse asemel mängitakse Suures saalis stseene kahest abielust „Me armastame ja ei tea midagi“, mis oli planeeritud tänaseks Küüni. Etendusele kehtivad nii Küüni kui Suure saali 17. detsembri piletid. „Hotell laibaga“ piletitega pääseb samale istekohale, „Me armastame ja ei tea midagi“ piletitega palume enne etendust Endla kassast läbi käia, et need Suure saali piletite vastu vahetada.
Lavastuses „Me armastame ja ei tea midagi“ kohtuvad ajutise korterivahetuse käigus kaks paari. Edukas karjäärinaine Hannah peab mõneks kuuks Zürichisse kolima, et sealsetele stressis pankuritele hingamiskursusi korraldada. Tema sõber Sebastian, tundliku hinge ja mitte eriti eduka kirjanikukarjääriga kultuuriajaloolane läheb temaga kaasa. Nende korterisse kolivad selleks ajaks IT-karjääri tegev Roman ja tema naine Magdalena, kes lisaks paari koduse elu korraldamisele töötab loomade füsioterapeudina.

Lihtsast võtmete üleandmisest saab kiirelt absurdseid mõõtmeid võttev humoorikas draama, milles löövad lõõmama pikalt välise pinna all hõõgunud suhtekriisid ning põrkuvad nelja inimese maailmavaated ja elueesmärgid.

Soovi korral vahetatakse mõrvakomöödia „Hotell laibaga“ tänased piletid Endla kassas ühe nädala jooksul ümber või ostetakse tagasi. Teater palub ootamatu muudatuse ja sellest tulenevate ebamugavuste pärast vabandust!

Lisainfo:
Endla kassa
442 0666 või 442 0667
piletikassa[at]endla.ee või Ain.Miilberg[at]endla.ee

(Uudist illustreerib foto lavastusest „Me armastame ja ei tea midagi“. Foto Mats Õun.)