Juuli ja augusti etenduste piletid nüüd müügil!

Kulinaarne düstoopia „Nagu süldikeeduvesi“ on eriolukorra ajal valminud algupärand, mille tegevus ei asetu minevikku ega tulevikku. Samas ei ole see ka nüüd ja praegu, vaid meile lähedal, aga mitte siinsamas. Humoorika teksti varjus esitatakse palju küsimusi selle kohta, kuidas see inimeseks olemine siis ikkagi käib. Lavastuses mängivad Peeter Tammearu, Sten Karpov, Tambet Seling, Nils Mattias Steinberg, Ott Raidmets, Sander Rebane, Kleer Maibaum, Karin Tammaru, Fatme Helge Leevald ja Ireen Kennik.

Suures saalis etenduvad juulis-augustis peale uuslavastuse „Nagu süldikeeduvesi“ veel ka mõrvakomöödia „Hotell laibaga“, igihaljas komöödia „Vedelvorst“, tragikomöödia „Mitte praegu, kallis!“, draama „Elu ja armastus“, ajalooline komöödia „Pidusöök“ ning Endla publikulemmik 2020 „Windsori lõbusad naised. Augusti lõpus ootame publikut ka Küüni, kus on võimalik nautida draamat „Daamid“, ideelist draamateost „Tango“ ning romantilist komöödiat „Tantsutund“.

Oleme ääretult tänulikud teatrisõpradele, kelle huvi ja toetus raugenud pole. Ootame ka ise põnevusega uue hooaja algust ning publikuga taaskohtumist, mille puhul teeme endast kõik oleneva, et nii meil kui külastajatel oleks turvaline. Võtame teid vastu, kui oleme terved, ning palume ka teil haigena teatrisse mitte tulla – võtke palun sellisel juhul kassaga ühendust ning saate pileti ümber vahetada.

Alates tänasest on müügil Endla Teatri kuni augusti lõpuni toimuvate etenduste piletid Piletimaailmas ja õige pea ka Piletilevis. Endla kassa on taas avatud alates 8. juunist esmaspäevast reedeni kell 10-16, senikaua toimub suhtlus e-maili piletikassa[at]endla.ee ja telefoni +372 442 0666 teel esmaspäevast reedeni kell 10-17. 

NB! Seoses Vabariigi Valitsuse otsusega kehtestada koroonaviiruse leviku peatamiseks eriolukord, jäid ära kõik Endla Teatri kevadsuvised etendused alates 13. märtsist (sealhulgas ka suvelavastus „Põrgupõhja uus Wanapagan“, mille ärajäänud etendused on info mõttes endiselt mängukavas). Ärajäänud etenduste piletid kehtivad kui kinkekaardid vabalt valitud Endla Teatri 2020. aasta etendustele (sh väljasõiduetendused) – pileteid saab ümber vahetada 1. oktoobrini 2020. Palun võtke selleks ühendust Endla kassaga.