Müügil on väikelastele mõeldud lastelavastuse „Üks rohutirts läks kõndima“ piletid!

Alates sellest nädalast on müügil 23. jaanuaril Endla Ärklisaalis esietenduva „Üks rohutirts läks kõndima“ piletid. Lavastus sobib suurepäraselt lapse esimeseks teatrielamuseks.
Terve maailm on täis kõiksugu vahvaid helisid. Tipa-tapa! Mmumm-mmumm-mmumm! Pirr, pirr, pirr! Tsirp, tsirp! Kõss! Need on lõbusad ja kummalised, võibolla natuke ehmatavad! Mõnikord ei saa aga üldse arugi, mis hääled need on.

Kunagi ammu-ammu elas üks onu Ernst, kes need helid üles kirjutas ja oma luuletustesse pani. Meie äratasime need helid uuesti ellu! Ja oi kui naljakas on helidega vigurdada! Ja veelgi põnevam neid kuulatada ja mõistatada. Olgu siis selle hääle tegijaks rohutirts, kes läks kõndima. Hiiretips, kes võttis nõuks putru keeta. Või metsmesilased, kes sumistasid pidu pidada. Lii ja laa ja laa ja lii! Tip ja tap ja tipadii!

Lapse esimese teatrietenduse „Üks rohutirts läks kõndima“ lavastaja ja kunstnik on Kaili Viidas, teksti autorid Ernst Enno, Ott Kilusk ja Kaili Viidas ning lavastuses mängivad Karin Tammaru ja Sander Rebane. Lavastus on sobilik 2-7-aastastele lastele, aga oodatud on igas vanuses mängu- ja teatrihuvilised.

Etendused toimuvad 23., 26. ja 28. jaanuaril, 2., 3., 13., 20. ja 23. veebruaril kell 11 Endla Teatri Ärklisaalis. Piletid on müügil Endla kassas, Piletimaailmas ja õige pea ka Piletilevis.

Kohtume teatris!

(Uudist illustreerib lastelavastuse „Üks rohutirts läks kõndima“ tunnuspilt.)