LÜKKUB EDASI!

Reedel, 25. veebruaril 2022 kell 21.30 Teatrikohviku esimesel korrusel. Publikut ootame alates kell 21.00.

Elisa Polov - vokaal, klahvpillid, elektroonika
Kaarel Raud - kitarr
Claus Riismaa - bass
Mattis Kirsipuu - trummid

Elisa Polov, artisti nimega Pološywa on Austrias ja Eestis tegutsev eesti muusik, kelle loomingu keskmes on eksperimendid sündi sound’idega ja vokaalsete harmooniakihtidega. Pološywa tegevuses kohtuvad muusiku klassikaline taust ning armastus elektronmuusika vastu. Sooloalbumil põimuvad artisti suurimad kired – laul, klahvpillid ja lõputu elektronmuusikamaailm – ambient-atmosfääriks ja elu tähistavaks meeleoluks. See kogum ühendab endas nii tantsulisuse kui inimliku melanhoolse süüvimise. Oma eesmärgiks võtab artist kirjutada huvitavat ja tõelist muusikat, mis võtab kuulajad oma embusse nende tunnetega vestlusesse astudes. Pološywa muusikaline teekond sai alguse Noortebänd 2019 finaalist, kust edasi liikus Intsikurmu festivalile, Tallinn Music Weekile, Jazzkaarele ja debüütalbumi loomiseni.
1. oktoobril ilmus Pološywa elektrooniline debüütalbum „Existence”, miskujutab endast noore artisti emotsionaalselt kulgemist läbi viimaste aastate. Kaheksa debüütalbumil ilmuvat lugu annavad kuulajale tükikese siirastest kogemustest, mõtetest, tujudest ja tunnetest. Album sai loodud koostöös maineka prantsuse produtsendi Gwenael Dammaniga tema stuudios Viinis.
Kontserdil tulevad esitusele artisti teosed albumilt „Existence" ning Elisa lemmikud jazzistandardid, mis on seatud Pološywa poolt omapärasesse kaasaegsesse ning elektroonilisse võtmesse.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Piletid müügil Endla Teatri kassas ja Piletimaailmas. Pileti hind on 5 eurot.


Korraldajad: Eesti Jazzliit ja Endla Jazzklubi

ylle[at]ots.ee