1. detsembril vestlusõhtu „Terves kehas terve vaim“

1. detsembril kell 17.30 kuuleb Endla Teatrikohvikus, kuidas toitumisega oma vaimset tervist hoida.
Teatris käies hoolitsed küll usinalt oma vaimutoidu eest, kuid kuidas vaimset tervist tõhusalt toita, sellest kuuled täpsemalt juba 1. detsembri õhtul, kui Endla Teatrikohvikus saab sõna toitumisnõustaja Triin Muiste, kes räägib muuhulgas milline mõju on tehtud toiduvalikutel meie vaimsele tervisele.

Peagi on pühad ukse ees ja sellega kaasnev suurem söömine samuti. Samas, kui eestlaste tervisenäitajate ja üsna tasakaalust väljas toidu tarbimise statistikat vaadata, siis tundub, et meil ongi aastaringselt üks suur jaanipäeva, jõulude ja muu tähistamisväärse ettekäändel toimuv üle söömine.

See, mida ja kuidas süüa, mõjutab Sinu tervist, sealhulgas vaimset tervist. Aga ka vastupidi – vaimne tervis mõjutab seda, kuidas ja mida sööme.

Kuidas vältida keskmise eestlase kombel enese haigeks söömist ja muuta vaimset tervist toetava toidu tarbimine oma igapäevaelu normaalseks osaks – sellest ja veel paljustki muust tuleb rääkima Triin Muiste.

Triin on toitumisterapeut ja elamuskoolitaja, kes usub, et tervislik toitumine peab olema nauditav!

Igapäevaselt toimetab Triin oma ettevõttes Triinu toidumaailm, kus tegeleb kokkamiskoolituste korraldamise ja läbiviimisega, toitumisalaste loengute pidamise ning toitumisteraapia-alaste nõustamistega. Lisaks oma igapäevatööle on Triin juba pea kümme aastat lektoriks Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis, tegutseb Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse juhatuses ning on üheks mentoriks lastele suunatud programmis Meelte kool.

Sündmust korraldab ettevõtlikke naisi ühendav Pärnu klubi (EENA).

Palume sündmusele eelnevalt registreeruda meiliaadressil info@endla.ee

Osalemise tasakaalupanus 5 eurot palume eelnevalt kanda EE851010052032732009 (MTÜ BPW Estonia) või tasuda sularahas kohapeal. Ülekande puhul palume selgitusse märkida „Pärnu vestlusõhtu“.

Seniks püsigem terved!