Aeg isa teatrisse tuua!

Endla Teater teeb isadepäeva puhul kingituse, kuni 19. novembrini maksavad selle aasta mängukavas olevate etenduste piletid vaid 13 eurot. Pileteid saab soetada Piletimaailmast kasutades sooduskoodi „isagateatrisse“.
Isa teatrisse toomisel ei ole mingeid vanuselisi ega hulka määratlevaid piiranguid. Niiet emad, saatke isad lastega või lasteta, kaksi või kambakesti teatrituurile. Ja lapsed, võtke oma isal varrukast ning tehke üks (või mitu) mälestusi loov käik teatrisse.

Seejuures ei pea pelgama, et noor inimene suurtele mõeldud teatritükist endale tarvilikke noppeid ei mõista teha. Kaheksa aastane Even käis koos isaga vaatamas etendust „Tango“, mis talle väga meeldis. Tema muljed pärast etendust: „See etendus rääkis armastusest ja soovist maailma muuta ja seda maailma valitseda. Rääkis sellest, kuidas mõne jaoks tundub elu hoopis teistsugune. Tundus, et seal oli kõik vastupidi, et ema ja isa olid selles etenduses lapselikud ja nende poeg käitus nagu karm suur inimene. Mulle meeldis, et sain suurte teatris käia, see oli nii teistmoodi.“

Ilusat isadepäeva ja kohtumiseni teatris!