Alates tänasest mõõdetakse etenduste külastajate kehatemperatuuri

Teeme endast kõik oleneva, et nii meil kui külastajatel oleks turvaline ja teatris viiruse pärast muretsema ei peaks. Sellega seoses mõõdavad Endla Teatri publikuteenindajad alates tänasest, 12. augustist etendusele saabuvate külastajate kehatemperatuuri. Temperatuuri mõõtmiseks kasutatakse kontaktivaba termomeetrit ning turvalisuse huvides palavikunähtudega (37,8-kraadise ja kõrgema kehatemperatuuriga) külastajaid etendusele ei lubata ja nende piletid vahetatakse ümber.

Et tagada nii teiste külastajate kui teatri töötajate ohutus ning võimalikult kontaktivaba, minimaalsete järjekordade ning ohutu distantsiga teatrikülastus, toimub piletite kontrollimine ja temperatuuri mõõtmine fuajeesse sisenemisel. Teatrimaja on avatud 1 tund enne etendust, saalis järgitakse 50% täituvuse reeglit ning olemas on võimalused käte desinfitseerimiseks ja pesuks. Kontaktivaba termomeetrit kasutame seni, kuni see on külastajate ja töötajate tervise huvides vajalik.

Tuletame meelde, et etendusele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused) või kes peavad olema eneseisolatsioonis pärast välisriigist saabumist. Võtke palun sellisel juhul kassaga ühendust ning saate pileti(d) ümber vahetada.

Oleme ääretult tänulikud mõistva suhtumise eest, ootame teid väga teatrisse ning loodame, et tunnete end Endlas mugavalt ja turvaliselt! Müügil on kõik 2020. aasta etendused – mängukava on nähtav siin. Kohtumiseni!