Alustame etendustega ja lõpetame sisehooaja

Alates 24. maist on teatrid taas avatud ning nii saame meiegi vahetult enne sisehooaja lõppu veel viimaseid kordi publikut rõõmustada.
Esimese etendusena üle päris mitme kuu etendub 27. mail Suures saalis meie eelmise aasta vaadatuim lavastus – mõrvakomöödia „Hotell laibaga“, 28. mail näeb Suures saalis meie repertuaari vanimat naerutajat „Testosteroon“ ning Küünis südamlikku sissevaadet elu feminiinsemasse poolde „Kõik naistest“. 29. mail mängime Suures saalis kirglikest inimsuhetest ja elu kirjutamata seadustest kõnelevat draamat „Vaade sillalt“ ning Küünis armastusest, raamatutest või siis hoopis millestki muust pajatavat lugu „Abort“.

Pileteid hooaja viimastele etendustele saab osta internetist, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktidest ning alates 24. maist ka Endla kassast. Kuna esialgu on etendustegevus lubatud vaid 50-protsendilise täituvusega, tasub piletite hankimisega kiirustada.

29. mai etendustega lõpetame ka Endla Teatri seekordse sisehooaja, et keskenduda juba 18. juunil Fortumi katlamajas esietenduva suvelavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ peaproovidele. Mai lõpuni on „Põrgupõhja uue Wanapagana“ piletid müügil hinnaga 22 eurot.