Etenduste külastamine juulis ja augustis

Juulis ja augustis arvestab Endla Teater kuni 50% saali täituvuse ja vaatajate paiknemisega üle ühe istekoha, tagades võimaluste piires mõistliku hajutatuse ning esinejate ja publiku koguarvu piirangute täitmise.

COVID-19 on viirusnakkus, mis levib inimeselt inimesele piisknakkuse kaudu, peamiselt lähikontaktis nakkusohtliku inimesega. Saastunud pindadel hävib viirus puhastamisel ja desinfitseerimisel. Etendusele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Respiratoorsete nakkushaiguse sümptomitega inimesed saadetakse teatrist ära. Raskete haigustunnuste puhul kutsutakse külastajale kiirabi.

Palume külastajatel teatripiletite kohapealt ostmisele eelistada piletite ostmist e-piletitena Piletimaailma ja Piletilevi veebilehtedelt. 

Et tagada võimalikult kontaktivaba, minimaalsete järjekordadega ning ohutu distantsiga teatrikülastus, toimub piletite kontrollimine juba fuajeesse sisenemisel, mitte saali uksel. Teatrimaja on avatud 1 tund enne etendust. Palume järgida publikuteenindajate suuniseid.

Puhastame ja desinfitseerime ruume enne iga etendust ning tagame võimalused käte desinfitseerimiseks ja pesuks.

Teeme kõik endast oleneva, et nii meil kui külastajatel oleks turvaline. Võtame teid vastu, kui oleme terved, ning palume ka teil haigena teatrisse mitte tulla – võtke palun sellisel juhul kassaga ühendust ning saate pileti ümber vahetada.

Ootame rõõmuga teiega taaskohtumist! Müügil on kõik etendused juulist kuni oktoobri lõpuni, vaata mängukava siin.

NB! Seoses Vabariigi Valitsuse otsusega kehtestada koroonaviiruse leviku peatamiseks eriolukord, jäid ära kõik Endla Teatri kevadsuvised etendused alates 13. märtsist. Ärajäänud etenduste piletid kehtivad kui kinkekaardid vabalt valitud Endla Teatri 2020. aasta etendustele (sh väljasõiduetendused) – pileteid saab ümber vahetada 1. oktoobrini 2020. Palun võtke selleks ühendust Endla kassaga.