Hooaja lõpuüritus ehk Piknik Endla Teatriga

Endla Teatri 108. sisehooaeg lõpeb 25. mail kell 12.00-15.00, kui toimub piknik Endla Teatriga. Teatri taga ootavad lauad ja pingid, kuhu saab tulla kas oma piknikukorviga või -korvita ja osta head süüa-juua kohapealt. Piknikul on esinejad, piletiüllatused, põnevad tegevused nii lastele kui täiskasvanutele.

Ilusat eestikeelset muusikat esitavad Marek Sadam ja Martin Trudnikov ning üles astub ka „Ihu paradiisi“ eriti äge meeskoor! Päevajuht on Meelis Sarv.

Maitsvat toitu pakuvad Teatrikohvik, teatritöötajad, erinevad Eesti juustutootjad ning Pärnu kohaliku toidu pakkujad. Tulenevalt uue suvelavastuse „Ihu paradiis“ toimumiskohast, milleks on Pärnu esimene vannimaja (spaa), on üritusel ka Eesti looduskosmeetikatootjad, ravimuda pakkujad ning Estonia Resort Hotel & Spa.

Teatrisõpru rõõmustab ainult kohapeal kehtivate soodushindadega Endla kassa ning tasuta teatriekskursioone viib läbi teatrijuht Roland Leesment. Ekskursioonid, millega saab liituda kohapeal, toimuvad kell 12.30 ja 13.30. Mõlemasse gruppi mahub 20 inimest – kes ees, see lava taga!

Piknikule toob värvi Endla kostüümilaenutus, uusi oskusi Maarja-Magdaleena Gild ning avatud on ka raamatuvahetus, kust võib leida lugejat otsiva raamatu või ära anda endale liigseks muutunud teose.

Jätkub roosa vanni piletimäng, toimuvad meeleolukad viktoriinid, loosid ning mängud nii väikestele kui suurtele. Pärnu Postimees viib läbi toreda mälumängu ning noortele pakub meelelahutust Pärnu Noorte Vabaajakeskus.

Auhinnad panevad välja Endla Teater, Endla Teatrikohvik, Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus, Tervis ravispaahotell, Viiking Spaa Hotell, Hedon Spa & Hotel, Vehverments Bar & Tostadas, Vorstid & Vahvlid Köök & Baar, Pärnu Postimees ja Kriimu Kiisu Kirjastus. Aitäh!


Üritus on tasuta ning halva ilma korral toimub piknik teatri fuajees.

FB event siin.

(Uudist illustreerib foto 2018. aasta piknikust. Fotograaf Danel Rinaldo.)