Kordaminev kink kontaktivabalt!

Meil on rõõmustav uudis teatrisõpradele, nüüdsest on võimalik kõigil Piletimaailma e-poest kontaktivabalt soetada Endla Teatri e-kinkekaarti. Endla e-kinkekaart on sobiv ja rõõmutoov kingitus igas vanuses inimesele, nii sünnipäevaks, Jõuludeks, koolilõpetamiseks, aga ka muudeks tähtsateks sündmusteks elus.

Kinkekaarti saab osta nii 20-euro väärtuses, kui ka vabalt valitud summas kinkepiletina. Kinkekaardi saab kingisaaja mugavalt vahetada pileti vastu soovitud Endla Teatri etendusele Piletimaailma netipoes või Endla Teatri piletikassas. Kui soovitud pileti(te) maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saad puudujääva osa tasuda teiste aktsepteeritavate maksevahenditega valides sobiva maksevahendi ostu sooritamise hetkel. Kui valitud piletite väärtus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis ülejäänud summat sularahas ega muul viisil ei tagastata.

Kindlapeale minek on kinkida oma lähedastele tähendusrikast koosolemist ja kvaliteetaega - ja seda kõike üks teatrikülastus ka pakub. E-kinkekaardiga kingid vabaduse valida meelepärase sisuga teatritükki ja seda kingisaajale sobival ajal, sest e-kinkekaart kehtib 6 kuud alates ostu tegemise hetkest. Põrgulikult põneva teatrielamuse ehk pileti(d) „Põrgupõhja uus Wanapagan“ 2022 suveetendusele saab küberkinkekaardi omanik samuti endale sobivale ajale valida.

Kingi ühist aega ja mõjusaid teatrihetki!