„Kummituste“ 20.11 etendus jääb ära, publikul on võimalik Suure saali etendust vaadata

Näitleja haigestumise tõttu jääb ära draama „Kummitused“ tänane, 20. novembri etendus, mille piletiomanikel on võimalik täna õhtul vaatama minna Suures saalis etenduvat ajaloolist komöödiat „Pidusöök“. Palume aga enne etendust Endla kassast läbi käia, et Küüni piletid Suure saali piletite vastu vahetada.

Ajal, mil arvamusliidritele meeldib rääkida sadu ja tuhandeid aastaid kehtinud tavadest ja väärtustest, lähevad Endla Teater ja Kinoteater tagasi kõige algusesse – lääne tsivilisatsiooni ja demokraatia hälli Ateenasse aastal 416 eKr. „Pidusöök“ on ajalooline komöödia, mille aluseks on kaks lääne mõtteloo kullafondi kuuluvat teost: Platoni „Symposion“ (ca 385-370 eKr) ja Xenophoni „Symposion“ (ca 360 eKr). Mis juhtub, kui kokku saavad kuus pohmeluses vaevlevat Vana-Kreeka meest? Nad hakkavad veini jooma ja armastusest rääkima. Või nagu ütleb Sokrates, üks pidulistest: „Iga mees peaks abielluma – hea naine teeb ta õnnelikuks, halb naine teeb tast filosoofi."

Soovi korral vahetatakse draama „Kummitused“ tänased piletid Endla kassas kahe nädala jooksul ümber või ostetakse tagasi. Teater palub ootamatu muudatuse ja sellest tulenevate ebamugavuste pärast vabandust!

Lisainfo:
Endla kassa
442 0666 või 442 0667
piletikassa[at]endla.ee või Ain.Miilberg[at]endla.ee
 
(Uudist illustreerib foto lavastusest „Pidusöök“. Foto Priit Loog.)